Zatrzaśnięte drzwi tył

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

volver3
vw maniac
vw maniac
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 11:32

Zatrzaśnięte drzwi tył

Post autor: volver3 » czw sty 17, 2013 11:02

Kolego prowadnic nie wyjmiesz bo one są przynitowane do tej blachy ale podpowiem ci pewiem myk, mam czasami tak w swoim golfie z tylnimi prawymi drzwiami, szczególnie jak pociągnę za klamkę przed otwarciem auta z centralnego, A wiec tak spróbuj z wyczuciem uderzać pięścią(chodzi mi ręką) pod klamką drzwi tylko tak żeby nie zagiąć blachy u mnie pomaga.



mayday110
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 09:53

Zatrzaśnięte drzwi tył

Post autor: mayday110 » czw sty 24, 2013 10:37

Musisz na siłę wyciągnąć ten rygiel. Ciągniesz za klamkę od środka, wychodzi troszke, bierzesz kombinerki i ciągniesz rygiel. Powinno się otworzyć. Dobrze też odczepić tą linkę z zewnętrznej klamki, jak jest za mocno naciągnięta to nie puści zamek. Poza tym nie wiem co chcesz uzyskać przez demontaż szyb. Nic ci to nie da. Zamek i tak musisz odkręcić od zewnątrz. Można go wyjąć odkręcając prowadnicę i lekko ją odginając.



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Zatrzaśnięte drzwi tył

Post autor: Johnatan » pt sty 25, 2013 00:50

wyjmujesz tą wiąlką zaślepkę pod silniczkiem szyby, wypychasz kołek łączący szybe z mechanizmem. Szyba jest wolna, jedziesz nią do góry i przyklejasz taśmą żeby nie spadła. Odkręcasz blache, wyjeźdzasz blachą, gdy dojdziesz do zamka to otworzysz drzwi ja tak zrobiłem ale nie pamietam co zrobiłem w tym zamku, coś pociągłem..


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości