Uszkodzone mocowanie silnika szyby

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

valsary
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 05, 2011 15:17
Lokalizacja: Gliwice

Uszkodzone mocowanie silnika szyby

Post autor: valsary » pn lut 18, 2013 13:35

Witam, chcąc znaleźć źródło lekkich trzasków podczas opuszczania szyby zauważyłem że silnik mechanizmu tejże szyby nie jest odpowiednio przykręcony do blachy.
Niestety dokręcanie nic nie daje, dwie śruby się kręcą w kółko a jedna stoi ale nie trzyma całości. I tu mam pytanie zanim rozbiorę to całkowicie bo chciałbym w miarę zrobić to szybko. Czy ktokolwiek się z tym spotkał? Jak mocowane jest to z drugiej strony - nakrętki w plastiku? Czy możliwe jest aby zakontrować te śruby od wewnątrz? I w co się zaopatrzyć aby załatwić to za jedną robotą?



volver3
vw maniac
vw maniac
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 11:32

Uszkodzone mocowanie silnika szyby

Post autor: volver3 » pn lut 18, 2013 14:15

tak wygląda kolego ten plastik co mocowany jest silniczek szyby Obrazek [ tylko jak bedziesz rozbieral to nie dopusc do tego ,żeby wypadło ci to białe kółko co jest nawinięta linka bo nie nawiniesz dobrze linki.Obrazek
Ostatnio zmieniony pn lut 18, 2013 14:50 przez volver3, łącznie zmieniany 1 raz.



teo301
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 20:47

Uszkodzone mocowanie silnika szyby

Post autor: teo301 » pn lut 18, 2013 14:35

wita ja wymienilem cala ta blache wpiolem tylko szybe i skrecilem szybko sprawnie



Awatar użytkownika
eFIeLiPeO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 438
Rejestracja: sob lip 10, 2010 22:53
Lokalizacja: SkÓrCz

Re: Uszkodzone mocowanie silnika szyby

Post autor: eFIeLiPeO » śr lut 20, 2013 22:31

volver3 pisze:tak wygląda kolego ten plastik co mocowany jest silniczek szyby Obrazek [ tylko jak bedziesz rozbieral to nie dopusc do tego ,żeby wypadło ci to białe kółko co jest nawinięta linka bo nie nawiniesz dobrze linki.Obrazek
nawinie, nawinie ;) przerabiane... dziala bez zarzutu...


MK IV by eFIeLIPeo powolutku do przodu...
viewtopic.php?f=89&t=370827&p=5431527#p5431527
Obrazek

kaszysz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 29, 2010 17:32

Uszkodzone mocowanie silnika szyby

Post autor: kaszysz » śr lut 27, 2013 14:13

Ja podczas wymiany ślizgów, doszedłem do momentu kiedy kółko wyskoczyło mi i trzeba było nawinąć od nowa, zajmuje to minutę, należy pamiętać by dobrze to nasmarować i wyczyścić, ponieważ brud w środku może szybciej zużywać rolkę oraz powodować dziwne dźwięki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości