montaz boczków tył 3d

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
misaki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lut 06, 2012 00:09
Lokalizacja: Elbląg

montaz boczków tył 3d

Post autor: misaki » śr lip 04, 2012 22:24

Mam problem z montażem boczków z tyłu. Czy zeby zrobic do porządnie, trzeba sciągac uszczelkę szyby bocznej??


VW JETTA COUPE 1.6 :) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=445626" onclick="window.open(this.href);return false;

GolfikMKII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:15

montaz boczków tył 3d

Post autor: GolfikMKII » czw lip 05, 2012 09:00

uszczelka ma wyjsc na boczek musisz ja podwazyc i dopiero zakladac boczek tam pod uszczelka sa 3 uchwyty boczka. Mozna sciagnac szybe zalozyc na te 3 uchwyty boczek zamontowac itd i zalozyc szybe ale to troche roboty ale ja u siebie zdemontowalem zalozylem nowa uszczelke szyby w 5 min takze sciagniecie szyby moze byc najleopszym rozwiazaniem lecz ja bym probowal bez wyjmowania



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

montaz boczków tył 3d

Post autor: biercok mkII » ndz lip 08, 2012 00:11

Heh ja tam zadnej uszczelki nie sciagalem. Ale bys sobie roboty dolozyl. Wiem ze ciezko to wlozyc ale ja robie tak ze wkladam boczek pod uszczelke i wypycham go do gory zeby mi sie chociaz zaczepil na pierwszy haczyk po lewej (prawa strona). Pozniej biore srubokret plaski wkladam pod uszczelke i jade nim pod uszczelka w prawo, jednoczesnie wypychajac boczek do gory zeby zaczepic na drugi haczyk a barkiem przytrzymuje,dociskam lewa strone zeby boczek nie zeskoczyl z pierwszego haczyka. No i analogicznie robie zeby zlapac za trzeci haczyk. Troche z tym zabawy jest ale da sie to zalozyc bez wyciagania uszczelki.



Awatar użytkownika
misaki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lut 06, 2012 00:09
Lokalizacja: Elbląg

montaz boczków tył 3d

Post autor: misaki » wt lip 10, 2012 11:40

Dzieki bardzo. Spróbuje metody biercok mkII, a jak nie, to pozostaje wyciągnięcie szyby...


VW JETTA COUPE 1.6 :) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=445626" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości