Folia ochronna progu

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

hydravlik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 20:56

Folia ochronna progu

Post autor: hydravlik » ndz lis 27, 2011 20:23

Cześć.
Muszę nakleić folię ochronną progu. Folię już mam i nie za bardzo wiem jak to nakleić, żeby było dobrze. Czy jest jakaś metoda, ktoś może już to robił? Nie chcę marnować naklejek za każdym razem eksperymentując. Bądź co bądź to koszt 30 zł :jezor:. Wersja nadwozia 3d. Załączam zdjęcie dla ułatwienia sprawy.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Obrazek



michal.bdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 18, 2008 23:41
Lokalizacja: KALISZ-BYDGOSZCZ

Re: Folia ochronna progu

Post autor: michal.bdg » wt lis 29, 2011 13:57

1. Odtłuść i wyczyść próg np. benzyna ekstrakcyjna
2.Nie zabieraj się za to sam. Ta folia jak już "złapie" trzyma b.mocno a przy próbie oderwania i poprawek odkształca się. Będziesz potrzebował pomocy do grzania folii np. suszarką jeśli jest termokurczliwa.
3. Jeśli powstaną nieliczne małe pęcherzyki powietrza, nie zrywaj taśmy, przebij je szpilką i wyciśniesz powietrze.
4. Jeśli został Ci jakiś mały zbędny kawałek folii przyklej go w pierwszej kolejności tak na próbę :-) dla sprawdzenia przed klejeniem właściwego paska folii.

-pozdrawiam
Michał



hydravlik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 20:56

Folia ochronna progu

Post autor: hydravlik » czw gru 01, 2011 11:53

Dzięki za wskazówki michal.bdg, :bigok:
Może ktoś z was orientuje się gdzie zajmują się takimi rzeczami w Białymstoku? Myślę nad firmami które oklejają samochody może tam udało by się to nakleić.



Yaro1981
Forum Master
Forum Master
Posty: 1621
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Folia ochronna progu

Post autor: Yaro1981 » czw gru 01, 2011 15:28

hydravlik, masz 2 lewe ręce czy jak trochę cierpliwości i sam to przykleisz żadna filozofia , tankować tez Ci ktoś pomaga :chytry:


[url=http://www.ratlook.pl][img]http://images31.fotosik.pl/364/d5ade2bfa65858dd.gif[/img][/url]

hydravlik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob wrz 17, 2011 20:56

Folia ochronna progu

Post autor: hydravlik » czw gru 01, 2011 18:52

Już po krzyku sam nakleiłem.
Temat uważam za zamknięty.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości