[mk2] nadkola tył golf 2

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

golf3f
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw paź 05, 2017 13:12

[mk2] nadkola tył golf 2

Post autor: golf3f » ndz lis 01, 2020 11:51

Witam czy w Golfie 2 były nadkola na tył tak jak w innych autach? Natknąłem się na takie nadkola i zastanawiam się nad założeniem. Czy polecacie zakładać je na tył? Czy po założeniu może gromadzić się tam woda?
https://allegro.pl/oferta/vw-golf-ii-2- ... 7030141689



pomme
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 13:09
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[mk2] Re: nadkola tył golf 2

Post autor: pomme » ndz lis 15, 2020 23:54

Opinie o wyrobach nadkoli, o które pytasz tj. Florimex są słabe. Sprawdzałem na różnych forach, bo ja też się zastanawiałem nad ich zakupem. Chyba są lepsze od tych, które są na All.gro ciemne szare z gładkim wykończeniem, straszna kaszana. Niestety kupiłem i moje różnią się od siebie kształtem i nawet wielkością wycięcia pod amortyzator, mało nadkola obejmują. Dlatego podbijam Twoje zapytanie o nadkola. Też szukam



pomme
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 13:09
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[mk2] Re: nadkola tył golf 2

Post autor: pomme » ndz lis 22, 2020 13:00

Jakby ktoś jeszcze szukał, kupiłem właśnie fajne nadkola dedykowane do Golfa III, ale pasują też do Golfa II. Na razie są to najlepsze nakola z jakimi miałem do czynienia, przy lekkim dłubnięciu/dopasowaniu na 3 różne komplety innych firm. Nie wiem, czy mogę podać producenta na forum żeby nie złamać regulaminu, ale łatwo je znaleźć po numerach wpisując w google: nadkole 111408 (prawy tył) i nadkole 111407 (lewy tył) firma REZ*W-P*AST Wykonane z plastiku PE. Żeby za szybko nie strzeliły podkleiłem je arkuszami butylowymi od wewnętrzej strony. PZDR



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości