Linka, gaźnik

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Glin14
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pt wrz 21, 2012 21:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Linka, gaźnik

Post autor: Glin14 » pt sty 11, 2013 20:53

Witam. Chciał bym zasięgnąć rady jaka zębatka napędu linki prędkościomierza przychodzi do Golfa mk2 1.6 75km ? czerwona czy biała. Mam też pytanie na jaki gaźnik polecacie wymienić mojego 2ee ponieważ straciłem ssanie a niechcę się bawić w grzebanie przy nim bo to bezcelowe.



Awatar użytkownika
sgrodnicki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: czw maja 05, 2011 19:46
Lokalizacja: Susz

Linka, gaźnik

Post autor: sgrodnicki » pt sty 11, 2013 22:01

u mnie była czerwona, bynajmniej mi się tak wydaje, i gaźnik najlepiej taki jaki był, bo nie będziesz miał problemu z podłączeniem go.



Awatar użytkownika
motoboy10
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: czw mar 10, 2011 00:24
Lokalizacja: Lubliniec SLU

Linka, gaźnik

Post autor: motoboy10 » sob sty 12, 2013 18:27

ja mam zębatkę koloru białego. z tego co pamiętam to zębatka napędu linki zależy od tego jaki masz licznik a dokładnie indeks prędkości. Ja zmieniając licznik z innym indeksem od razu ze szrotu wziąłem razem z linką i zębatką żeby nie mieć przekłamania na liczniku. Co do gaźnika to masz nieciekawy model jeżeli interesuje cię zmiana na inny to polecam webera bo jest on bez żadnych podciśnień ani elektryki. jak byś takiego gaźnika nie umiał znaleźć podeśle ci link gdzie takowy można zakupić i jest porada na forum jak go założyć


Kto SmarujeTen Jedzie :)

AUS LIEBE ZU DEN AUTOS DER GRUPPE "VAG"


Volkswagenwerk AktienGesellschaft

21tehace21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: śr lut 15, 2012 20:36

Re: Linka, gaźnik

Post autor: 21tehace21 » sob sty 12, 2013 20:25

Ja również polecam webera, prosty gaznik bez zadnych podcisnien, ssanie reczne na linke, prosty jak budowa cepa.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości