[mk4] Problem z czujnikiem swiateł stopu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

alan5453
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 09, 2020 09:58

[mk4] Problem z czujnikiem swiateł stopu

Post autor: alan5453 » śr lip 01, 2020 18:53

Dzien Dobry forumkowicze,

Mianowicie, zużył mi sie czujnik świateł stop, porostu światła zaczęły świecić sie mimo iz nie był wciśnięty pedał hamulca. oraz zaczęła mi mrygac kontrolka sygnalizująca błąd
Pojechałem na kilka pobliskich złomowisk i sprawdziłem 3 czujniki lecz one też nie działały(światła świeciły sie cały czas), pojechałem więc do sklepu z częściami i sprawdziłem u nich nowy czujnik(oczywiście chiński zamiennik bo nie mieli lepszego) lecz ten dalej nie działał, bezradny udałem sie do mechanika ten znalazł jakiś czujnik podłączył go i problem zniknął, aczkolwiek mimo tego migająca kontrolka sygnalizująca błąd nie zniknęła, udałem sie wiec do elektryka samochodowego zęby to sprawdził, powiedział mi ze to przez ten czujnik mimo ze działa poprawnie to komputer go nie wykrywa, powiedział mi ze powinienem zakupić oryginalny czujnik. Jeździłem wiec szukałem po rożnych sklepach z częściami i żaden z czujników które podłączałem nie działały wgl, w sklepie radzili mi zebym kupil czujnik z numeru nadwozia.

autko to golf 4, z 2001roku, silnik 1.9tdi 90hp



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8994
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

[mk4] Re: Problem z czujnikiem swiateł stopu

Post autor: marcin7x5 » śr lip 01, 2020 20:41

Kup ori. Kosztuje ok 50 zł. Pasuje od Skody, Seata...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości