[mk4] Centralny zamek

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

SanMax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob lip 29, 2017 10:42

[mk4] Centralny zamek

Post autor: SanMax » pn sty 20, 2020 17:10

Witam Panowie,sytuacja następująca: zdarzało mi sie już otwierać samochód kluczykiem od strony drzwi pasażera i tak też było tego pechowego dnia :jezor: wszystko wydawało się dobrze,aż do czasu gdy ponownie zamknąłem samochód i otworzyłem(od strony kierowcy tak jak zawsze). wtedy zaobserwowałem,że drzwi pasażera ryglują się tak : otwiera-zamyka-otwiera rygiel do połowy-i w tej pozycji zostaje. Nie mam pojęcia dlaczego nagle zmieniła mu się kolejność. Próbowałem wszystkiego i zamykania-otwierania wielokrotnie kluczykiem,od wewnątrz pojazdu przyciskiem,resetowałem aku,moduł komfortu,i juz nie wiem co wiecej moge zrobić.. wątpie,aby zupelnie przypadkiem w tym samym czasie padl caly zamek.. diode już kupiłem,ale sam światelko miga normalnie a takze załącza sie swiatlo w aucie po otwarciu drzwi. prosze o jakies sugestie. Nie posiadam fabrycznego alarmu wraz z pilotem. jest zamiennik centralki,ale odlaczony od dluzszego czasu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości