Obrysówki (postojowe boczne) prośba o wymiary.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Blu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr kwie 29, 2015 20:19
Lokalizacja: Toruń
Auto: Golf VII GTI 2.0
Silnik: CXCA

Obrysówki (postojowe boczne) prośba o wymiary.

Post autor: Blu » pt wrz 22, 2017 17:31

Witam. Używałem szukajki ale nic w temacie mnie interesującym nie znalazłem.
Mam prośbę do tych którzy mają zamontowane obrysy, czy to ori listwa czy rzeźba w EU. Jakie odstępy macie od krawędzi listwy...od góry i od boku ? zmierzy mi ktoś i podrzuci ?
Chcę to zrobić jak najlepiej. Wiem wiem :) najlepiej to kupić zderzak :) ale zakupiłem same obrysy i będę rzeźbił.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Obrysówki (postojowe boczne) prośba o wymiary.

Post autor: Craash » sob wrz 23, 2017 14:18

Nie ma co mierzyć co do milimetra. Zrób na oko i będzie dobrze.
Ja mam tak.
Obrazek
Obrazek


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

Blu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr kwie 29, 2015 20:19
Lokalizacja: Toruń
Auto: Golf VII GTI 2.0
Silnik: CXCA

Obrysówki (postojowe boczne) prośba o wymiary.

Post autor: Blu » sob wrz 23, 2017 18:09

Dziękuję za foto...
Hm, wiesz rozumiem że na oko...ale :) jakoś mi łatwiej będzie się trzymać wymiaru ;) no jak nikt nie wrzuci wymiaru to będę się bawił...



Blu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr kwie 29, 2015 20:19
Lokalizacja: Toruń
Auto: Golf VII GTI 2.0
Silnik: CXCA

Re: Obrysówki (postojowe boczne) prośba o wymiary.

Post autor: Blu » wt lip 10, 2018 16:58

Odświeżam temat.
Miałem wcześniej obrysy przeźroczyste...wsadziłem tam w5w pomarańczowe (żarówka). Nie dawno przyszedł czas aby zdjąć zderzak a tu niespodzianka :) oprawki wtopiły się w obrysy...wyrwałem wszystko...polutowałem nowe oprawki ze starych lamp i nabyłem nowe obrysy tym razem pomarańczowe (czekają na montaż) teraz pytanie, w przeźroczystych miałem żarówkę pomarańczową z oczywistego względu, jaką wrzucić w pomarańczowe ?
Biała wy3w ?
Pomarańczowa wy3w ?
Czy może leda pomarańczowego ? Wiem że wcześniej zrobiłem błąd montując w5w dlatego mi się zgrzało.
Teraz tylko 3w albo led...tylko jakie macie ? Białe czy pomarańcz w POMARAŃCZOWYCH obrysach.



Tygrysq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn paź 19, 2015 15:24
Lokalizacja: Bytów
Auto: Golf mk4
Silnik: ALH
Kontakt:

Re: Obrysówki (postojowe boczne) prośba o wymiary.

Post autor: Tygrysq » wt lip 10, 2018 17:58

Badziew z cts100? Ja mam to samo obrysy dymione i wypalone od tyłu od żarówek... Zamówiłem właśnie z serwisu komplet i 4 żarówki w3w obrysówki fakt pomarańczowe ale trzeba będzie je prysnąć. Już nie wspomnę o jakość i oprawek na żarówki i ich hermetyczności. Byłem na szrocie wyrwałem sobie oprawki od kierunków bocznych i czekam na paczkę z lampkami 😀 Wszystkim odradzam zamienniki i te ich wspaniałe żarówki które po miesiącu świecą na biało A obrysy wiecznie zaparowane cena w vw za sztukę 85 do tego rabat i 5 zeta za żarówkę 3waty



Blu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr kwie 29, 2015 20:19
Lokalizacja: Toruń
Auto: Golf VII GTI 2.0
Silnik: CXCA

Re: Obrysówki (postojowe boczne) prośba o wymiary.

Post autor: Blu » wt lip 10, 2018 19:21

Dokładnie kolego, poprzednie obrysy z cts :) teraz mam ori pomarańczki...kupiłem okazjonalnie dwie w cenie jednej Twojej...wiesz ? Rzeczywiście chyba oprawki będą lepsze z kierunków...ja polutowałem z postojowych...Twój pomysł chyba lepszy. Taaaa o ich "oprawkach" nic nie mówię :) Żarówki jakie ? Białe czy amber ?

EDYTA : Gdyby ktoś szukał ori oprawek do obrysów to proszę tutaj numer z etki : 8D0 971 273



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 29 gości