Problem z wiązką drzwi po naprawie

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grubel_33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 13, 2017 18:27

Problem z wiązką drzwi po naprawie

Post autor: grubel_33 » wt sie 01, 2017 11:03

Zabrałem się za połatanie popękanych kabli w przelotce drzwi tylnych bo nie działają mi szyby, zrobiłem to na razie w jednych drzwiach i problem jest tego typu że po podłączeniu wszystkich wtyczek auto się zamyka alarm uzbraja. Jak otworzę auto to kontrolka alarmu na drzwiach dalej mruga a po przekręceniu kluczyka nic sięnie dzieje. Ma ktoś pomysł co może być nie tak? zwarcie gdzieś, ew wszystkie wiązki muszą być połatane ? dodam że od kiedy go mam nie działają szyby
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2017 11:24 przez grubel_33, łącznie zmieniany 2 razy.



daropaszk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw maja 25, 2017 17:50
Lokalizacja: Lublin

Problem z wiązką drzwi po naprawie

Post autor: daropaszk » wt sie 01, 2017 11:18

Ja bym sprawdził połączenia w innych drzwiach dla porównania, ale jak na moje oko gdzieś jest zwarcie po prostu..



grubel_33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 13, 2017 18:27

Problem z wiązką drzwi po naprawie

Post autor: grubel_33 » wt sie 01, 2017 11:23

w kostce są dwa takie same kabelki może je pomyliłem to pierwsze do sprawdzenia, a jak odłączę wtyczkę od silnika szyb to wszystko normalnie działa. To co najprościej sprawdzić na tej kostce czy na wszystkich pinach jest napięcie tak jak powinno być ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości