czujnik kąta skrętu G85

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

konop85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz maja 08, 2016 10:29

czujnik kąta skrętu G85

Post autor: konop85 » sob cze 04, 2016 10:58

Golf 4 1.6 16v ATN wersja z esp . Mam do wymiany czujnik kąta skrętu. Moje pytanie brzmi czy czujnik kąta skrętu i taśma airbag to to samo? Jeśli tak to jaką odpowiednią kupić żeby była z esp??



Awatar użytkownika
ankonian7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: pn lis 25, 2013 22:26
Lokalizacja: Śląskie

czujnik kąta skrętu G85

Post autor: ankonian7 » sob cze 04, 2016 23:47

Rozumiem, ze to napewno nie błąd adaptacji, tylko jej uszkodzenie? Czujnik kąta skrętu jak napisałes jest nazywany tasma airbag. Numer taśmy będziesz miał na niej. I taka byłaby najlepsza. Gdzieś był temat o tasmach które mają numery wymienne. Zrzucisz kierownicę i po sciagnieciu obudowy kolumny bedziesz ja miał. :bigok:


Kupię: -nakładki na pedały audi TT,

konop85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz maja 08, 2016 10:29

Re: czujnik kąta skrętu G85

Post autor: konop85 » ndz cze 05, 2016 20:52

ankonian7 pisze:Rozumiem, ze to napewno nie błąd adaptacji, tylko jej uszkodzenie? Czujnik kąta skrętu jak napisałes jest nazywany tasma airbag. Numer taśmy będziesz miał na niej. I taka byłaby najlepsza. Gdzieś był temat o tasmach które mają numery wymienne. Zrzucisz kierownicę i po sciagnieciu obudowy kolumny bedziesz ja miał. :bigok:
Nie jestem pewien... vag pokazuję :
-65535 controller malfunction
-00778, czujnik skrętu G-85

Kontrolki esp, abs i ręczny wyskakują z samego rana i tylko w niższych temperaturach niż 10 stopni. Mogłoby to wskazywać na wilgoć ale gdzie tam wilgoć w kierownicy, sprawdziłem wtyczke sterownika abs nawet użyłem spreyu do elektryki, wtyczek itd. Oj już wiele rzeczy próbowałem żeby rozwiązać ten problem więc to chyba raczej ten czujnik.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości