tylnia wycieraczka ciagle chodzi.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ziomalo2010
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 10, 2014 00:16

tylnia wycieraczka ciagle chodzi.

Post autor: ziomalo2010 » ndz kwie 20, 2014 16:57

troche wolnego czasu wiec wzialem sie za tylnia wycieraczke bo od kupna auta nie dzialala-plyn lecial.
spostrzeglem ze ramie od wycieraczki- co jest w srodku i przychodzi na silniczek wgl. nie jest zamontowane, po zalozeniu dalej nie chodzilo po mimo ze pompa dawala plyn na szybe. wymontowalem i sprawdzilem silniczek wycieraczki przy aku i dzialal. szukalem dalej problemu w kablach i znalazlem wgl. masy nie bylo w tej kostce na 3 kabelki co wchodzi do silniczka. po zrobieniu nowej masy eureka wszystko dziala. problem jest jednak taki ze silniczek po odepchnieciu wajchy odpowiadajacej za wycieraczki chodzi nie ustannie(oczywiscie z przerwami ok.3s ale powinien chyba kilka razy wytrzec i przestac) problem rozwiazuje wylaczenie stacyjki i wlaczenie jej ponownie.
wyjalem przekaznik 72 bo jak zauwazylem to w nim nastepuje napiecie i wycieraczka dziala po czym przestaje jednak znowu daje napiecie i tak w nieskonczonosc .
reasumujac gdybym psiknal na tyl plynem to wycieraczka bedzie pracowala z przerwami ale przez caly czas jak gdyby wajcha byla wcisnieta, co mam zrobic?



spiderekkk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: śr lip 16, 2008 23:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

tylnia wycieraczka ciagle chodzi.

Post autor: spiderekkk » pn kwie 21, 2014 09:12

jak chodzi o kabelki to pewnie przy gumkach na łączeniu budy i klapy się połamało. a z tym ze chodzi cały czas to ja kiedyś tez się zastanawiałem i wystarczyło jak by jeszcze raz ją włączyć


--==:spider:==--
viewtopic.php?f=87&t=498102" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
VwMaly
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 15:51
Lokalizacja: Mikołóvw
Kontakt:

tylnia wycieraczka ciagle chodzi.

Post autor: VwMaly » pn kwie 21, 2014 11:05

wciskasz manetke do przodu włączasz ją i będzie przecierała tylną szybe jak ją wciśniesz jeszcze raz to wyłączysz przecieranie tak przynajmniej było u mnie jak jeszcze działała :jezor:


Mój Golf II GTD
viewtopic.php?f=87&t=231774

Obrazek

KUPIĘ PŁOTY DO BBS RS

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

tylnia wycieraczka ciagle chodzi.

Post autor: matisim » pn kwie 21, 2014 11:38

VwMaly pisze:wciskasz manetke do przodu włączasz ją i będzie przecierała tylną szybe jak ją wciśniesz jeszcze raz to wyłączysz przecieranie tak przynajmniej było u mnie jak jeszcze działała

dokładnie tak jak kolega pisze,jak włączysz to działa cały czas, więc musisz ja tak samo wyłączyć :) w mk3 tak samo jest.



ziomalo2010
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 10, 2014 00:16

tylnia wycieraczka ciagle chodzi.

Post autor: ziomalo2010 » sob maja 03, 2014 14:46

okej zobacze to dzis:)
czyli wypchnac wajche, potem do siebie i znowu od sb i juz nie bedzie chodzila?:)



Awatar użytkownika
Radzio0018
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 12:18
Lokalizacja: Kęty

tylnia wycieraczka ciagle chodzi.

Post autor: Radzio0018 » sob maja 03, 2014 22:10

Wypchniesz , ona powróci do domyślnego miejsca i powtarzasz czynność :bigok: Jak przytrzymasz dłużej wypychając manetkę to dodatkowo psikasz spryskiwaczem z tyłu , jeżeli pociągniesz manetkę do siebie to wtedy psikasz z przodu :okej:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości