Golf 2 kontrolka oleju

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

briku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 13:24

Golf 2 kontrolka oleju

Post autor: briku » ndz wrz 01, 2013 13:42

Witam mam mianowicie taki problem swieci mi sie czasem kontrolka od oleju ale to jest słaba pompa oleju a teraz doszło mi znów cos takiego ze jak jade autem to w zegarkach cos ciagle pika moze mi ktos powiedziec co to jest. silnik 1.6 prosze o pomoc



Awatar użytkownika
lord5005
Forum Master
Forum Master
Posty: 1038
Rejestracja: wt lis 30, 2010 20:54
Lokalizacja: Góra k.Leszna

Golf 2 kontrolka oleju

Post autor: lord5005 » ndz wrz 01, 2013 21:40

briku, Sam sobie odpowiedziales na pytanie.Slabe cisnienie oleju,pompa do wymiany.Brzeczyk sie wlacza ostrzegajacy o niskim cisnieniu oleju.Najczeszcza przyczyna sa czujniki cisnienia oleju lecz w Twoim przypadku pompa jak wspomniales :D


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 9#p5129059" onclick="window.open(this.href);return false;

briku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 13:24

Golf 2 kontrolka oleju

Post autor: briku » ndz wrz 01, 2013 22:09

tak wiem tylko mi chodzi o wymontowaniu tego brzeczka :) da rade jakos ? go po prostu wyjasc i gdzie dokładnie on jest;p



Awatar użytkownika
lord5005
Forum Master
Forum Master
Posty: 1038
Rejestracja: wt lis 30, 2010 20:54
Lokalizacja: Góra k.Leszna

Golf 2 kontrolka oleju

Post autor: lord5005 » pn wrz 02, 2013 08:11

briku, Podaj mase na czujnik cisnienia oleju,znajduje sie z prawej strony glowicy patrzac od przodu auta :D Jednak kontrolka bedzie nadal migac ale brzeczyk sie wlaczac nie bedzie :D


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 9#p5129059" onclick="window.open(this.href);return false;

JonhyKch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 30, 2013 20:30

Golf 2 kontrolka oleju

Post autor: JonhyKch » śr paź 30, 2013 20:40

Witam kolegów,
Podepnę się pod ten temat bo nie chce zakładać nowego.
Mam problem z moim golfikiem. Mianowicie chodzi o kontrolkę ciśnienia oleju.
teraz od początku... Ostatnio zaczeła mi błyskać od czasu do czasu kontrolka oleju, kilka dni temu zaczeła sie nagle świecić stałym światłem, ale wjechałem na dziury i przestało. Wolałem nie ryzykować więc wymieniłem w dniu dzisiejszym czujnik ciśnienia oleju (czarny czy brązowy) w każdym bądź razie ciemny. Kontrolka po wymianie zaczeła błyskać a w momencie gdy hamuje lub stoję na wolnych obrotach to wgl się nei świeci. Dzwoniłem do sklepu motoryzacyjnego to mi powiedzieli że to moze być wina czujnika i wydadzą mi nowy. Obawiam się że mimo to będę musiał odwiedzić mechanika i mi powiedzcie czy konieczne przy wymianie pompy oleju będzie wymienienie panewek i szlif wału??



JonhyKch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 30, 2013 20:30

Golf 2 kontrolka oleju

Post autor: JonhyKch » śr paź 30, 2013 20:44

Pozatym, znacie może jakiegoś dobrego i nie drogiego mechanika między Krakowem a Katowicami??



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Golf 2 kontrolka oleju

Post autor: jhosef » czw paź 31, 2013 10:46

JonhyKch, nie pisz posta podpostem.

Jeśli miga Ci na dziurach itp to zacząłbym od sprawdzenia okablowania pod katem uszkodzeń i przerw.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości