Przekładka Elektryki

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

_Johny_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 11, 2016 18:50

Przekładka Elektryki

Post autor: _Johny_ » sob paź 15, 2016 19:49

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam post, jeśli nie proszę moda żeby przeniósł temat tam gdzie trzeba.
Mój golf to niestety Bieda Edition i ma tylko elektrycznie otwierany dach, i chciałem go doposażyć ale z tego co czytam zakup poszczególnych części i kompletowanie tego plus robienie nowych wiązek mi się nie uśmiecha postanowiłem poszukać golfa rozbitka albo z jakimś uszkodzonym silnikiem który to wszystko ma i znalazłem całkiem nie daleko i nawet za nie złe pieniądze. Mój golf to 1.6 100koni 1998rok 4ro drzwiowy dawca to golf 1.4 również 4ero drzwiowy ma elektryczne szyby lustra ma nawet fisa jest po uderzeniu przodem i wywalone wszystkie poduchy. Chciałbym się dowiedzieć czy ta przekładka to plug and play czy muszę coś rzeźbić i dorabiać nie wiadomo co. Ktoś kto to robił może niech się wypowie jak to wygląda taki zabieg wnętrze już rozbierałem także to mam opanowane, chętnie poczytam jakieś przydatne informacje schematy elektryczne itp



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Przekładka Elektryki

Post autor: Qto » ndz paź 16, 2016 13:57

jeśli masz całe auto, to przekładasz graty...
- podnośniki szyb z silniczkami i wiązkami...jeśli nie masz centralnego zamka to zamki również przekładasz (w tym przypadku z klapy bagażnika też kilka gratów będzie potrzebnych)
- wiązki od drzwi idące do wnętrza auta...do modułu komfortu, skrzynki bezpieczników/przekaźników
- jeśli dawca jest autem poliftowym (moduł komfortu zaczynający się numerem 1C0), to dobrze byłoby wziąć także licznik o którym pisezsz
Pozostanie dopasowanie immo po zmianie licznika...



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Przekładka Elektryki

Post autor: grg474 » ndz paź 16, 2016 15:29

_Johny_, masz czas? jak tak to przerzuć wiązkę centralną, wiązki z drzwi z zamkami, blachami , boczki itd. Zacznij od wyjęcia gratów z dawcy (na nim nabierzesz wprawy coby u siebie nie poniszczyć)


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

_Johny_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 11, 2016 18:50

Przekładka Elektryki

Post autor: _Johny_ » ndz paź 16, 2016 18:48

Nie mam w swoim gofrze centralnego co więcej nie działa mikrostyk drzwi od kierowcy i klapy bagażnika, z tym licznikiem to czytałem że to grubsza sprawa i ten immo na razie chciałbym mieć elektryczne szyby lustra i centrala.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Przekładka Elektryki

Post autor: grg474 » wt paź 18, 2016 21:59

_Johny_ pisze:Nie mam w swoim gofrze centralnego co więcej nie działa mikrostyk drzwi od kierowcy i klapy bagażnika, z tym licznikiem to czytałem że to grubsza sprawa i ten immo na razie chciałbym mieć elektryczne szyby lustra i centrala.
no czyli tak jak pisałem wyżej - wiązka centralna + wiązki drzwi + graty w drzwi i klapę


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

_Johny_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 11, 2016 18:50

Przekładka Elektryki

Post autor: _Johny_ » pn gru 05, 2016 18:18

Jakie graty konkretnie muszę wyciągnąć z klapy bagażnika? I jak wyciągnąć wiązkę centralną bo nie bardzo wiem. Kupuje jednak same graty, po głębszych przemyśleniach nie mam miejsca na drugiego wraka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 10 gości