Problem z odpalaniem.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Casik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 02, 2015 12:50

Problem z odpalaniem.

Post autor: Casik » pt cze 12, 2015 15:35

Witam panowie, mam pewien problem. Pojazd to VW golf 2 z silnikiem 1.6 ben+gaz. Problem polega na tym, że auto zaczyna ostatnio gasnąć i nieda się go odpalić, a mianowicie podczas przekręcania stacyjki samochód w ogóle nie kręci zaczynają same działać wycieraczki, światła, radio. Dzisiaj zgasł mi na światłach i nie chciał odpalić właśnie świrował w wyżej opisany sposób ale po 30min nagle zaskoczył i odpalił... Co może być przyczyną takiego zachowania?
Wymieniona została cała kopułka wraz z paluchem. Dziś rozkręciłem obudowę pod kierownicą aby sprawdzić przewody i zobaczyłem coś takiego poniżej zdjęcia. ObrazekObrazek Ten biały przewód tak ""profesjonalnie"" zrobiony biegnie przez cały samochód do bagażnika w którym znajduje sie butla z lpg. Czy to przez stan tych przewodów może robić się zwarcie?


Obrazek

Hubi14
Forum Master
Forum Master
Posty: 1932
Rejestracja: pt lis 22, 2013 23:00
Lokalizacja: Pabianice

Problem z odpalaniem.

Post autor: Hubi14 » pt cze 12, 2015 21:30

kostka stacyjki jest pewnie do wymiany



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Problem z odpalaniem.

Post autor: Lipek81 » ndz cze 14, 2015 23:47

Casik, ale ty tam na prawdę nie widzisz, że masz kable popalone?



Awatar użytkownika
Casik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 02, 2015 12:50

Problem z odpalaniem.

Post autor: Casik » pn cze 15, 2015 09:57

Widze jeden spalony przewod, ale nie wiem za co on jest odpowiedzialny po odpięciu tych dwóch kostek auto i tak czasem odpalało, wiem że są one odpowiedzialne za klakson i wycieraczke tylna.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości