[MK4] Czarna podsufitka

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
checin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 16:08
Lokalizacja: Lubsko/Zielona Góra
Auto: Golf IV
Silnik: ALH

Re: [MK4] Czarna podsufitka

Post autor: checin » czw maja 28, 2015 03:11

Upiter pisze:checin, Dobrać kolor do oryginalnej podsufitki, żeby nie różnił się od słupków czy słoneczników. Nie wiedziałem, że można próbki zamówić, dzięki wielkie za pomoc :)
Nie ma sprawy, możesz podziękować i pochwalić za pomoc :bigok:
Przemula pisze:
checin pisze:Upiter, nie za bardzo rozumiem Twoje pytanie? Do czego chcesz dobierać kolor? Na stronie masz podane rodzaje materiałów i ich kolory
Proponowałbym zamówić u nich próbki materiałów, są to groszowe sprawy, a dostajesz od nich skrawki materiału i możesz porównać materiał pod względem dotyku, ale także koloru.
Tutaj masz link do próbek: http://hurtowniatapicerska.pl/search?st ... detail%5D=" onclick="window.open(this.href);return false;

Według mnie z tych próbek co od nich otrzymałem, kolor beżowy najbardziej "zbliżony" do oryginału, wydaje mi się materiał o kodzie T129_04.
Tak jak mówię najlepiej zamówić próbki, albo kontaktować się bezpośrednio z nimi

Hej a dla siebie ten czarny kolor materiału to który kod wybrałeś. Bo i ja bym sobie zamówił a widziałem kilka czarnych materiałów na stronie.
Co do czarnego materiału to tak jak napisał kolega Stanley777 najlepiej wybrać "SAM03" w przypadku jeżeli będziesz oklejał całą podsufitke i resztę elementów, naprawdę polecam


Kupie:
- komplet spryskiwaczy lamp pod xenon
- dokładkę przednią i progi 25th

Sprzedam:
- Carbonowe dekory: listewki pionowe, panel klimatyzacji

Przemula
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob gru 03, 2011 12:55

Re: [MK4] Czarna podsufitka

Post autor: Przemula » czw maja 28, 2015 13:31

checin pisze:
Upiter pisze:checin, Dobrać kolor do oryginalnej podsufitki, żeby nie różnił się od słupków czy słoneczników. Nie wiedziałem, że można próbki zamówić, dzięki wielkie za pomoc :)
Nie ma sprawy, możesz podziękować i pochwalić za pomoc :bigok:
Przemula pisze:
checin pisze:Upiter, nie za bardzo rozumiem Twoje pytanie? Do czego chcesz dobierać kolor? Na stronie masz podane rodzaje materiałów i ich kolory
Proponowałbym zamówić u nich próbki materiałów, są to groszowe sprawy, a dostajesz od nich skrawki materiału i możesz porównać materiał pod względem dotyku, ale także koloru.
Tutaj masz link do próbek: http://hurtowniatapicerska.pl/search?st ... detail%5D=" onclick="window.open(this.href);return false;

Według mnie z tych próbek co od nich otrzymałem, kolor beżowy najbardziej "zbliżony" do oryginału, wydaje mi się materiał o kodzie T129_04.
Tak jak mówię najlepiej zamówić próbki, albo kontaktować się bezpośrednio z nimi

Hej a dla siebie ten czarny kolor materiału to który kod wybrałeś. Bo i ja bym sobie zamówił a widziałem kilka czarnych materiałów na stronie.
Co do czarnego materiału to tak jak napisał kolega Stanley777 najlepiej wybrać "SAM03" w przypadku jeżeli będziesz oklejał całą podsufitke i resztę elementów, naprawdę polecam
Tak, mam zamiar całość wraz ze słupkami polecieć w czerń. 2-3 m materiału, litra kleju i czarny spray i tyle mi chyba starczy gadżet ów do pracy. Dylemat targać czy nie ten stary materiał bo zdania podzielone hmm?



Awatar użytkownika
checin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 16:08
Lokalizacja: Lubsko/Zielona Góra
Auto: Golf IV
Silnik: ALH

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: checin » ndz maja 31, 2015 12:24

Na zmianę całego wnętrza potrzebujesz minimum 3mb, będzie to na styk. Ja mam zamiar dla świętego spokoju wziąć 4mb. Do tego klej Bonaterm A+ w ilości 1,5 l.
Co do starego materiału, zależy w jakim stanie on jest teraz, jeżeli się nigdzie nie odkleja możesz go zostawić i na niego dac nowy materiał. U mnie jak na razie na słupkach pozbyłem sie materiału go już odchodził, co do reszty zobaczymy, ale jestem za zerwaniem starego materiału


Kupie:
- komplet spryskiwaczy lamp pod xenon
- dokładkę przednią i progi 25th

Sprzedam:
- Carbonowe dekory: listewki pionowe, panel klimatyzacji

Przemula
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob gru 03, 2011 12:55

Re: [MK4] Czarna podsufitka

Post autor: Przemula » ndz maja 31, 2015 13:27

checin pisze:Na zmianę całego wnętrza potrzebujesz minimum 3mb, będzie to na styk. Ja mam zamiar dla świętego spokoju wziąć 4mb. Do tego klej Bonaterm A+ w ilości 1,5 l.
Co do starego materiału, zależy w jakim stanie on jest teraz, jeżeli się nigdzie nie odkleja możesz go zostawić i na niego dac nowy materiał. U mnie jak na razie na słupkach pozbyłem sie materiału go już odchodził, co do reszty zobaczymy, ale jestem za zerwaniem starego materiału

dzięki za informacje :) oki jeśli byś się wyrobił wcześniej niż ja z tym tematem to czekam na relacje a przedewszystkim jak materiał ci się ułożył koło słoneczek w tym zagnieceniu . Pozdrawiam



Awatar użytkownika
alvaro92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: sob sie 22, 2009 20:11
Lokalizacja: Trablice
Kontakt:

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: alvaro92 » śr lut 17, 2016 00:59

A ja zapytam z innej beczki, dysponuje ktoś numerem VIN auta które miało w oryginale czarną podsufitkę i było w pięciu furtkach?
Byłem w ASO ze wszystkimi możliwymi etkami czarnych elementów sufitu - odpowiedź jaką dostałem... Nie jest możliwe wyszukanie i dopasowanie części po etce, tylko i wyłącznie po numerze VIN, a to dla ułatwienia zakupu części... Rynce opadajo... Tym bardziej, że numery potrzebnych części wypisane czarno na białym...


Obrazek

piotrek233
Forum Master
Forum Master
Posty: 1175
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 19:09
Lokalizacja: Bielsko

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: piotrek233 » śr lut 17, 2016 17:29

Podpowiem, że czarne sufity miały tylko Erki w USA ale i tak nie każde miały czarny sufit.



Awatar użytkownika
alvaro92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: sob sie 22, 2009 20:11
Lokalizacja: Trablice
Kontakt:

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: alvaro92 » śr lut 17, 2016 20:44

Nie tylko, a raczej opcjonalnie w R. Czarne sufity i to raczej wszystkie miały mk4 gti 25jahre,tylko one były w 3D. Rka miała opcjionalnie, czy to 3D czy 5D i z tego co słyszałem tylko w usa.


Obrazek

Awatar użytkownika
G0 Karcio
..::VWGolfExclusiveEdition::..
..::VWGolfExclusiveEdition::..
Posty: 1663
Rejestracja: wt lip 21, 2009 17:32
Lokalizacja: Gdynia/Elbląg
Auto: Volkswagen Golf IV GTI TDI Exclusive
Silnik: AHF

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: G0 Karcio » czw lut 18, 2016 12:15

Koledzy, w ETCE nie wystepuje schowek na okulary w kolorze B41 (czarny), jako, ze nie chce go malowac tylko zamowc element ori czarny od jakiego autka podpasuje lub jaki jest jego numer?? To samo tyczy sie lampki W8 LED dla wersji z szyberdachem, jaki jest w ogole numer takiej lampki?? Czarnej tez nie mozna znalezc.
I to samo lusterko fotochrom LED z B5FL, chcialbym w kolorze czarnym, jaki jest numer takiego lusterka?



Awatar użytkownika
Upiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 20:52
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: Upiter » czw lut 18, 2016 13:35

A co myślicie o beżowym wnętrzu i czarnej podsufitce, oczywiście ze słupkami ? Ma ktoś jakieś zdjęcia poglądowe ?


RED MEXICANA by uPiter

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2755683#2755683

mkiv19911
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 04, 2016 22:33

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: mkiv19911 » wt paź 04, 2016 22:58

Kto się orientuje z jakiego innego vaga są identyczne słoneczniki jak w golfie IV , oczywiście czarny kolor . Szukam na allegro i zastanawiam się nad tym cy z golfa VI,VII podejdą. Może te z scirroco albo AUDI A3 S3 8V S-LINE



Awatar użytkownika
cinek2004
"
Posty: 1795
Rejestracja: pn cze 04, 2007 08:01
Lokalizacja: Warszawa - WB

Re: [MK4] Czarna podsufitka

Post autor: cinek2004 » śr paź 05, 2016 10:27

W nowszych mają inne mocowania do sufitu. Mam gdzieś od CC, mogę sprawdzić czy kształt jest taki sam. Gdybyś porzeźbił, może udałoby się zmienić mocowanie.



mkiv19911
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 04, 2016 22:33

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: mkiv19911 » śr paź 05, 2016 19:26

Jeżeli jest możliwość to sprawdź z mocowaniem mogę się pobawić bo ciężko dostać od leona cuppry mk1 czy octavi vrs mk1 jedyna opcja to spasować coś z nowszych modeli vagów bo tego pełno na aukcjach



mkiv19911
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 04, 2016 22:33

[MK4] Czarna podsufitka

Post autor: mkiv19911 » sob paź 08, 2016 19:49

słoneczniki pasują od nowego scirocco



oneblood22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: wt lis 20, 2012 00:40
Lokalizacja: lodz

Re: [MK4] Czarna podsufitka

Post autor: oneblood22 » pt lut 03, 2017 17:13

mkiv19911 pisze:słoneczniki pasują od nowego scirocco
Możesz pokazać jakie te słonecznik z scirocco?
Czy były w golfach ori czarne lampki podsufitki z szyberdachem? Ogólnie chciałem W8 ale nie występowały w czarnym...



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości