pali lub topi bezpiecznik 15

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maras00001
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 04, 2017 10:18

pali lub topi bezpiecznik 15

Post autor: maras00001 » czw maja 04, 2017 11:01

Witam wszystkich,
to mój pierwszy post na forum więc na początek chciałem się krótko przedstawić, a następnie przejść do rzeczy. Nazywam się Marek i pochodzę z Kalisza na co dzień prowadzę firmę informatyczną, a w wolnych chwilach lubię pogrzebać w garażu. Postanowiłem kupić golfa i go odrestaurować.
Obecnie mam problem z bezpiecznikiem nr 15. na podłączonej sondzie lambda pali bezpiecznik, a na odłączonej sondzie topi bezpiecznik. Odłączałem również sterownik silnika i efekt został taki sam. Sam nie umiem czytać schematów elektrycznych dlatego pytanie brzmi co jest jeszcze podłączone pod 15nastkę i czy ktoś miał podobne problemy ewentualnie jak je rozwiązał. Będę wdzięczny za rady.

Edit(15.05.2017) - temat rozwiązany. Po dokładnym prześwietleniu instalacji elektrycznej okazało się, że bezpiecznik pali silnik wycieraczki tylnej. Jakim cudem? nie wiem bo wycieraczka przecież jest pod bezpiecznikiem 4. Ktoś po prostu miał fantazję.
Temat do zamknięcia, pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości