Golf VI dziwny problem z bluetooth

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Noras
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr gru 24, 2014 15:54
Lokalizacja: Poznań

Golf VI dziwny problem z bluetooth

Post autor: Noras » pt lip 01, 2022 20:23

Potrzebuję pomocy, może ktoś miał podobny przypadek i sobie poradził.
Problem dotyczy modułu Bluetooth tak mi się przynajmniej wydaje.

Problem polega na zrywaniu połączenia z telefonem w trakcie trwania rozmowy.
Objawy:
- w trakcie rozmowy tak jakby zanika połączenie pomiędzy telefonem a radiem ale wg samochodu połączenie nadal trwa i wszytko jest okej. Nie ma reakcji na zakończenie połączenia z kierownicy lub radia, ja nie słyszę nic ani osoba do której dzownie nic też nie słyszy, przełączam na głośnik w telefonie i wszytko jest ok.
- po pewnym czasie pojawia się na zegarach komunikat "telefon komórkowy nie odpowiada"
- czasem wszytko działa bez zarzutu ale po zakończeniu połączenia samochód nadal twierdzi, że połączenie trwa, radio/media wyciszone leci czas połączenia, i po jakimś czasie znowu komunikat o tym, że telefon nie odpowiada.
- czasem odbieram telefon wszytko działa ale jednocześnie po chwili zaczyna grać radio/media z jednoczesną rozmową telefoniczną

BT- AUDIO działa bez zarzutu, telefon łączy się z samochodem bez problemu.

W vcds brak jakichkolwiek błędów
Radio RCD 510
Moduł 5K0 035 730D
GOLF VI 2012R
moduł dokładałem dwa lata temu wszytko działało bez zarzutu. Niedawno zmieniłem telefon i zaczęły się cyrki. Może to być wina telefonu? ( Samsung s22+)



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Golf VI dziwny problem z bluetooth

Post autor: grg474 » sob lip 02, 2022 12:04

najprościej sprawdzić z innym telefonem


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości