[Golf V 1.6] Demontaż tapicerki - słupek C / klapa bagażnika

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

boro52
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 12, 2019 18:55
Lokalizacja: Wrocław
Auto: VW Golf V 2006

[Golf V 1.6] Demontaż tapicerki - słupek C / klapa bagażnika

Post autor: boro52 » czw paź 08, 2020 20:47

Cześć,

[Golf V 1.6]
Miałem typowy problem światło cofania / wycieraczka itd. Tyle ile miałem dostępu do wiązki z kablami po uchyleniu harmonijki bagażnik - kabina to udało mi się kilka przewodów naprawić, co pomogło do czasu.
Pojawił mi się ostatnio problem, że nie mogę otworzyć bagażnika, zamek w ogóle nie reaguje.

I tutaj chciałbym zabrać się za to jak człowiek i dobrać się do przewodów bezproblemowo. Czy macie może jakieś instrukcje / porady / zdjęcia, jak zdemontować wszystko ze słupka C + z klapy bagażnika, żeby dostać się do przewodów?
Nie chce niczego uszkodzić i przeszukując internet / forum, znajduje same demontaże drzwi, słupka A / B, ale C nie mogę znaleźć.

Z góry dzięki za ewentualne informacje.



Awatar użytkownika
szefol84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 22:02
Lokalizacja: SW
Auto: VW Golf IV 1.6 16 V kombi
Silnik: ATN

Re: [Golf V 1.6] Demontaż tapicerki - słupek C / klapa bagażnika

Post autor: szefol84 » sob paź 10, 2020 16:49

Słupek C jak i wszystko co masz w bagażniku spokojnie idzie wymontować i nic nie połamać.
Zacznij o tylnej kanapy, potem już bedziesz wiedział co i jak ponieważ będziesz widział co i gdzie trzyma.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości