Centralny zamek nie zamyka wszystkich drzwi - Golf V

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

kpbd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 19, 2010 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Centralny zamek nie zamyka wszystkich drzwi - Golf V

Post autor: kpbd » sob sie 17, 2019 19:25

Witam,
Panowie mam problem z centralnym zamkiem – pacjent Golf V – nie można zamknąć:
1. Drzwi przednie kierowcy – zamykanie z pilota: nie działa – Zamykanie po włożeniu kluczyka do zamka: działa
2. Drzwi przednie pasażera – zamykanie z pilota: nie działa – Zamykanie po włożeniu kluczyka do zamka: nie działa
3. Drzwi tylne za kierowcą – zamykanie z pilota: działa – Zamykanie po włożeniu kluczyka do zamka: działa
4. Drzwi tylne za pasażerem – zamykanie z pilota: nie działa – Zamykanie po włożeniu kluczyka do zamka: nie działa

Właśnie sprawdziłem wszystkie kable i okazało się, że kilka było popękanych pomiędzy drzwiami a autem. Popękane kable zostały zaizolowane a jeden co się przetarł w drzwiach kierowcy została dorobiona wstawka. W wewnętrznej tablicy bezpieczników miałem spalony bezpiecznik nr 24 został on wymieniony na 25A – nie wiem czy to akurat od centralnego zamka bo po dłuższym nie używaniu zapalniczki wczoraj zauważyłem, że właśnie ona nie działała :/

Proszę o pomoc co może być jeszcze nie tak?
Ewentualnie może ktoś ma jakiś namiar na dobrego elektronika w okolicach Wrocławia?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości