Ustawienia radia w Golfie 5 (aux i usb)

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

DeadlyShot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 07, 2019 16:59

Ustawienia radia w Golfie 5 (aux i usb)

Post autor: DeadlyShot » śr sie 07, 2019 17:32

Witam, kupiłem Golfa 5, 2.0 TDI, 2004 rok. Mam w nim fabryczne radio. Poprzedni włąściciel przerobił radio na aux i usb oraz pociągnął kable do bagażnika na tube. Aux i usb od początku mi działały, na CD 1 był aux a na CD 2 był usb. W radiu była płyta z jedną piosenką prawdopodobnie tak aby radio wykrywało ze ma płyte poprostu ( nie jestem pewien). Ogólnie bawiłem się radiem, sprawdzałem itd. Gdy wyjąłem płyte aux i usb nadal działały, lecz po ponownym naciśnięciu przycisku do wyjmowania płyt, aux i usb przestały działać. Nagle radio zaczeło wykrywać ze nie ma płyty i bez płyty nie chce mnie puścić ( odrazu wybija mnie na FM). Po włożeniu płyty odpala się myzuka z płyty, a aux i usb nie działają.

Jak mam ustawić żeby nie wykrywał płyty i przechodził odrazu na aux i usb. Odrazu mówie ze w ustawieniach tego nie ma. Prawdopodobnie jest w ukrytych ustawieniach radia. Ktoś pomoże jak mam wejść w ukryte ustawienia radia i nakierować mnie jak mam to ustawić? Chyba ze da się to jakoś inaczej zrobić?

Prosze o pomoc :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości