Usterka światła kierowane AFS - Golf 7

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

Conradooo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 15:20

Usterka światła kierowane AFS - Golf 7

Post autor: Conradooo » wt kwie 23, 2019 15:28

Witam, kolejny już raz wyskoczył mi błąd "Usterka: Światła kierowane (AFS)" kolejny raz po myjni. Za pierwszym razem po 3 dniach problem sam się rozwiązał, po prostu błąd zniknął. Dzisiaj po myjni podczas włączenia zapłonu wyskoczył wyżej wymieniony błąd. Sprawdzałem już wszystkie kostki czy gdzieś nie dostała się woda, wszystko jest suche. Podejrzewam, że po 2 słonecznych dniach problem znów ustanie, ale boje się żeby nie zrobiło się gdzieś jakieś spięcie, gdzieś ta woda jednak musiała się dostać, dlatego proszę o poradę, co jeszcze sprawdzić, gdzie ta woda mogła się dostać, pacjent to Golf 7 z 2014 roku ze skrętnymi ksenonami.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Usterka światła kierowane AFS - Golf 7

Post autor: grg474 » sob kwie 27, 2019 22:34

VCDS - 55 - błędy - wg mnie przyczyna będzie prozaiczna - woda się dostaje do przewodu zasilającego żarówkę


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Conradooo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 15:20

Re: Usterka światła kierowane AFS - Golf 7

Post autor: Conradooo » ndz cze 09, 2019 15:32

No właśnie przewody już sprawdziłem, dodatkowo zaizolowałem taśmą a błąd nadal wyskakuje. Pozostaje chyba wyciągnąć lampe i sprawdzić od spodu moduł AFS.
Ktoś miał podobny przypadek ? bo ręce mi już opadają..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość