Adaptacja przepustnicy w 1.4 tsi 160

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

gmzr93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 25, 2019 16:16

Adaptacja przepustnicy w 1.4 tsi 160

Post autor: gmzr93 » pn mar 25, 2019 18:56

Witajcie, zanim tu napisałem szukałem dość długo rozwiązania mojego problemu, niestety bezskutecznie. Problem polega na tym że nie mogę zrobić adaptacji przepustnicy w moim Scirocco. Wszystko z pozoru wygląda dobrze, jednak w pewnym momencie proces adaptacji się zawiesza i nie idzie dalej (widać to na załączonym zdjęciu). Przepustnica jest po regeneracji ponieważ była uszkodzona (nie dało się wykręcić więcej niż 3 tyś. obrotów i pojawiał się błąd o nazwie "klapka regulacyjna powietrza dolotowego") Jest to już trzecia przepustnica w tym samochodzie, pierwsza była oryginalna, drugą kupiłem na allegro (obie były nie działały poprawnie) Ta po regeneracji działa dobrze i tylko raz po jej zamontowaniu wystąpił problem z obrotami ( jest tam dużo oleju, i to prawie na pewno wina kompresora, turbina jest też świeżo po regeneracji)
Ma ktoś pomysł jak zrobić tą adaptację i czy w ogóle trzeba?



Obrazek



Z góry dziękuję za pomoc.



kaliki123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 03, 2020 20:00

Re: Adaptacja przepustnicy w 1.4 tsi 160

Post autor: kaliki123 » pn sie 03, 2020 20:04

Witam, czy udało się naprawić usterkę? Mam ten sam problem, proszę o pomoc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości