Golf 1,8T Turek pod projekt 250+

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
kacjiusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 09, 2021 12:09

Golf 1,8T Turek pod projekt 250+

Post autor: kacjiusz » wt lut 09, 2021 12:15

Witam,
szukam auta na projekt 250+ koni, a może i będę atakować 300 i w oko wpadł mi taki Golf GTI
https://www.olx.pl/d/oferta/golf-4-1-8t ... derIndex=7

Co sądzicie? Myślałem też nad Octavią lub A3 ale Golf jakiś taki konkretniejszy, do tego 5 drzwi a np A3 tylko 3-drzwiowe z tego okresu.
Trochę martwi mnie ten przebieg ponad 300 tysięcy i mało informacji.
W sumie igły nie szukam chodzi o stan jednostki

Pytanie do znawców lepiej szukać 1,8T czy 1,9 tdi 150 np?



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1037
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: Golf 1,8T Turek pod projekt 250+

Post autor: Pastusiak » wt lut 09, 2021 15:12

Jeżeli Twój budżet to te 8 tys to raczej zdrowego ARL-a nie znajdziesz, z resztą pozostałe 1,9 tdi też nie będzie w idealnym stanie, stare auta, grube przebiegi itd. Sprawdziłbym stan silnika, kompresję jak myślisz o modzeniu, bo te auta często są zarżnięte.
Octavię podejrzewam da radę dorwać w lepszym stanie. A odnośnie ogłoszenia to sporo wyświetleń i nikt nie kupuje. Poducha się świeci, pewnie jakieś grubsze przygody były i ktoś nie wykasował lub coś z napinaczem itd, chyba że podczas sprzątania ktoś gdzieś zahaczył też tak bywa.
Dopytaj co było robione w ostatnim czasie, kiedy olej zmieniany, rozrząd czy łańcuszek też.

Swoją drogą zastanów się czy to wszystko się opłaca, 300 koni na ośce?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości