VW Golf V GTI

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Macio13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 12, 2020 01:04

VW Golf V GTI

Post autor: Macio13 » sob gru 12, 2020 02:27

Witam, jestem nowy na forum oraz poszukuje swojego pierwszego samochodu.
Rozważam głównie Seata Leona II Cupra ewentualnie FR lecz przeglądając olx trafiłem na Golfa 5 GTI z skrzynią DSG. Wstępnie Golf także był rozważany z nastawieniem na DSG oraz z oznaczeniem silnika BWA, lecz potem jakoś plan na Golfa odszedł. Teraz temat powrócił ponieważ nie ukrywam cenowo wychodzi przyzwoicie (haczyk?), skóra w środku także na plus oraz sam fakt, że samochód znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania.
Poczytałem o silnikach TFSI dlatego też nastawiłem się na silniki z paskami rozrządu, czyli z oznaczeniami BWA oraz BWJ (Leon), które raczej nie mają wady/problemu spalania dużej ilości oleju, ale wiadomo wszystko zależy jak kto dbał o samochód.

Link do oferty: https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-v-gti ... f;promoted

I tutaj moje pytanie, o co zapytać najpierw telefonicznie, a potem przy ewentualnych oględzinach prócz rzeczy które zostały wymienione w Golfie wynikające z opisu oferty (chyba że warto spytać o którąś rzecz z opisu?). Wiem żeby zapytać o olej w skrzyni kiedy był wymieniany ponieważ poczytałem że jest bardzo ważny w DSG. Jeśli dojdzie do oględzin i jazdy próbnej na co zwrócić szczególnie uwagę?
Z góry dzięki za odpowiedzi!



Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1497
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Re: VW Golf V GTI

Post autor: kwadrat » sob gru 12, 2020 23:14

Ogłoszenie nieaktualne


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10502
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: VW Golf V GTI

Post autor: doggie » sob gru 12, 2020 23:26

kwadrat pisze:
sob gru 12, 2020 23:14
Ogłoszenie nieaktualne
https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-v-gti ... 2;promoted


Chłopak odpłynął :rotfl:
Skrzynia DSG ..... i komfort nie porównywalny do zwykłych automatów typu Tip-Tronic



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości