Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: kamska » czw sty 02, 2020 00:10

aaa bym zapomniał najbardziej rozwala park assist testowałem i działa wyśmieniecie, kamera cofania i wyskakujące meny po zbliżeniu reki do wyświetlacza ;)



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: doggie » czw sty 02, 2020 16:50

kamska pisze:
czw sty 02, 2020 00:10
aaa bym zapomniał najbardziej rozwala park assist testowałem i działa wyśmieniecie, kamera cofania i wyskakujące meny po zbliżeniu reki do wyświetlacza ;)
rozwalać to dopiero rozwala z DSG :D
kamska pisze:
czw sty 02, 2020 00:04
Podziękowania serdeczne dla "doggi" ( nie wiem jak masz na imię).
nie ma za co, dobrze że tę wersję kupiłeś, gratuluję zakupu
daje rade przy kapciach 225,
powiem kolokwialnie - "A nie mówiłem"
- Panorama najbardziej wszystkich urzekła,
latem w upałach jest paskudna, miałem w BMW i stwierdziłem, że to zbędny gadżet który może być ale nie musi
- Xenon i doświetlanie zakretów,
masz statyczne czy dynamiczne doświetlanie? Dynamiczne to bajka, świetnie doświetla zakręty w czasie jazdy na krótkich jak i na długich,
Wróciłem po ok 10latach, poprzednio miałem MKIV 2002r 1.9TDI, powiem tyle- przepaść...:)
dokładnie, inaczej mówią tylko ci, co nigdy nie posmakowali



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: wesol » czw sty 02, 2020 19:39

Zależy który ten 1.6 TDI bo te początkowe były na wtryskach contiego. Później były Boscha to ponoć lepsze. Ja mam tourana niby z tymi gorszymi i na razie chwalę, kolega też takiego samego ma i też chwali.

Karol wszystkiego najlepszego.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: dreyfus » czw sty 02, 2020 19:48

wesol pisze:
czw sty 02, 2020 19:39
Zależy który ten 1.6 TDI bo te początkowe były na wtryskach contiego. Później były Boscha to ponoć lepsze. Ja mam tourana niby z tymi gorszymi i na razie chwalę, kolega też takiego samego ma i też chwali.
No to jak macie gorsze i chwalicie a mogą być lepsze to co za znaczenie ma który 1.6 TDI xD

Karol najlepszego 😁



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: wesol » czw sty 02, 2020 21:01

Ja mam 190 tys nastukane kolega ma trochę więcej coś koło 230-240 tys bo też puki co palą elegancko i na hamowni gratisy powychodziły.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: doggie » pt sty 03, 2020 09:40

wesol pisze:
czw sty 02, 2020 21:01
i na hamowni gratisy powychodziły.
Na CR-ach już takie gratisy nie wyskakują jak na VP czy nawet PD, jak CR trzyma serię to już jest dobrze

Poza tym dzięki chłopaki ale dopiero za kilka dni ;)



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: wesol » pt sty 03, 2020 09:57

Mi chyba z serii 105 wyszło 112. Mało ale cieszy. Po programie powinno być dobre 140 koni ale niefortunnie byłem przed wypalaniem dpf ale nie ma się co bic o 3konie w ta czy tamtą. Tu chodzi przecież przy tak małym silniku o zrobienie dołu i środka zakresu. Różnica jest wyczuwalna bo wcześniej była spora różnica między tą samą mocą w 1.9. Teraz różnić nie ma w chipowan bls a CAYC. W sumie nigdy nie myślałem że będę ganiać jakimś małym silniczkiem w touranie. Zawsze myślałem że to będzie jakiś 2.0 po sofcie z mocą nie mniejszą jak 170 koni a raczej więcej. Chyba starzeje się.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: dreyfus » pt sty 03, 2020 10:09

wesol pisze:
pt sty 03, 2020 09:57
Zawsze myślałem że to będzie jakiś 2.0 po sofcie z mocą nie mniejszą jak 170 koni a raczej więcej. Chyba starzeje się.
Każdy jest kowalem swojego losu xd



Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: kamska » pt sty 03, 2020 20:01

doggie pisze:
czw sty 02, 2020 16:50
kamska pisze:
czw sty 02, 2020 00:10
aaa bym zapomniał najbardziej rozwala park assist testowałem i działa wyśmieniecie, kamera cofania i wyskakujące meny po zbliżeniu reki do wyświetlacza ;)
rozwalać to dopiero rozwala z DSG :D
kamska pisze:
czw sty 02, 2020 00:04
Podziękowania serdeczne dla "doggi" ( nie wiem jak masz na imię).
nie ma za co, dobrze że tę wersję kupiłeś, gratuluję zakupu
daje rade przy kapciach 225,
powiem kolokwialnie - "A nie mówiłem"
- Panorama najbardziej wszystkich urzekła,
latem w upałach jest paskudna, miałem w BMW i stwierdziłem, że to zbędny gadżet który może być ale nie musi
- Xenon i doświetlanie zakretów,
masz statyczne czy dynamiczne doświetlanie? Dynamiczne to bajka, świetnie doświetla zakręty w czasie jazdy na krótkich jak i na długich,
Wróciłem po ok 10latach, poprzednio miałem MKIV 2002r 1.9TDI, powiem tyle- przepaść...:)
dokładnie, inaczej mówią tylko ci, co nigdy nie posmakowali
Odnośnie pano to jest czarna jak lakier auta, praktycznie nie widać z zewnątrz ze jest. W wewnątrz jest możliwość zasłoniecia dachy, fakt izolacji nie ma.
Wydaje mi się, że nie ma to wpływy na nagrzanie auta, a jeśli to otworze dach i zrobi się przyjemnie ;), teoretycznie, latem dam znać.

reflektory wg kwitów dynamiczne wg mnie nie mam pojecia. W nocy dużo ludzi mi mruga, że niby jadę na długich- dramat bo nie wiem czy stoją psy czy mają problem z moimi światłami, póki co policji nigdy nie było a z 10mrugnięc miałem na trasie DE-PL DOM. Mam doświetlanie zakrętów poprzez halogeny- fajna sprawa.

PS Golfik igła, przegląd zrobiony pan miał problem z ogarnięciem hamulca i z czytania przebiegu ;), ja intuicyjnie ogarnałem obsługe auta, medialną w sensie. A i przeszedłem wielką traumę- w Brifie 17grudzień 2014r data homologacji, a 1 rejestracja marzec 2015 mówie jestem 1tyś euro w plecy, na szczęscie pojechałem do ASO i dali kwit 30styczeń 2015 data produkcji, ufff....szyby 2015, gdyby nie to to był zwątpił...tak można w niemczech się naciąć- operują w kwitach tylko "erstezulasung" tak, ku przestrodze dla innych.



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: dreyfus » pt sty 03, 2020 20:25

kamska pisze:
pt sty 03, 2020 20:01
Mam doświetlanie zakrętów poprzez halogeny- fajna sprawa.
Chyba żartujesz co fajnego jest w doświetlaniu przez halogeny które świecą na wprost jak skręcasz w prawo lub lewo? Przewioze Cię starym paskiem zobaczysz jak to działa w lampie xD



Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: kamska » pt sty 03, 2020 20:46

dreyfus pisze:
pt sty 03, 2020 20:25
kamska pisze:
pt sty 03, 2020 20:01
Mam doświetlanie zakrętów poprzez halogeny- fajna sprawa.
Chyba żartujesz co fajnego jest w doświetlaniu przez halogeny które świecą na wprost jak skręcasz w prawo lub lewo? Przewioze Cię starym paskiem zobaczysz jak to działa w lampie xD
Gydyby świeciły na wprost, to bym nawet nie zauważył, że swiecą.Widać, że nie użytkowałeś takiego rozwiązania. Halogen doświetla daną strone autą, nawet w staraych autach (miałem kiedyś w vectra 90r). jak właczyłeś przeciwmgilne to głównie doswietlały pobocze. Nie obiecuje, ale może zrobię zdjęcie z i bez jak to wygląda u mnie, np. włączam prawy kierunkowskaz i po chwili doświetla się pobocze i zbliżający się zakręt- dla mnie bomba

PS i co nie kupi? te wszystkie skodzianki i golfy, ktore wrzycalem od marca były bardzo dalekie od mojego " lalusia". Mam już swoje lata i auto nie robi dla mnie wiekszego wrażenia.Dlatego długo szukałęm, nie jestem nastoletnim napaleńcem, który bierze co popadnie, poza tym mająć zdrową Skode ciężko było mi znaleźć coś co zwalało z nóg. A jednak Cierpliwość popłaca ;))

pozdrawiam
Kamil



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: dreyfus » pt sty 03, 2020 20:56

Popłaca nie popłaca czas pokaże xD naprawdę nie widziałeś jak działa doświetlanie zakrętów w lampie skoro w halogenach uważasz za cudowne rozwiązanie xD jak dla mnie założyłeś masę niepotrzebnych wątków i tematów a i tak kupiłeś co sam uważałeś ...



Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: kamska » pt sty 03, 2020 21:06

dreyfus pisze:
pt sty 03, 2020 20:56
Popłaca nie popłaca czas pokaże xD naprawdę nie widziałeś jak działa doświetlanie zakrętów w lampie skoro w halogenach uważasz za cudowne rozwiązanie xD jak dla mnie założyłeś masę niepotrzebnych wątków i tematów a i tak kupiłeś co sam uważałeś ...
I przynajmniej dzięki mnie coś się działo na Forum ;). Bo na co dzień nuda i bieda. Jak dołączyłem tu w 2008r to ufff... dzięsiątki tematów były o sprawdzenie aut z ogłoszeń i nikt nie narzekał, że ktoś powiela temat. Dziś ten dział umiera...nie wiem jak całe forum.

Co do doświetlania zakrętów, to nie wiem jakie mam więc cieżko mi się wypowiedzieć. Mam Bi- xenon z dynamicznym doswietlaniem czy jakos tak, a że halogeny też się zapalają, to mogę wyłączyć. Może kiedyś się pobawie i przetestuje.



Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Golf VII 1.6 TDI Kryptongrau Metallic

Post autor: kamska » pt sty 03, 2020 21:07

PS trudno żebym kupował coś co kto uważa, hehe. dobre. Chyba jesteś młodym człowiekiem?



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości