Golf 5 plus BRU czy ma dwumas i dpf ?

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Golf 5 plus BRU czy ma dwumas i dpf ?

Post autor: dreyfus » pn lip 29, 2019 11:26

wesol podziwiam Cię ale to chyba tak tylko mechaniki mają... Ja mając całe sprzęgło na "wierzchu" w życiu bym nie pomyślał że można coś używanego wsadzić zamiast tylko nowego zestawu...



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9201
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Golf 5 plus BRU czy ma dwumas i dpf ?

Post autor: wesol » pn lip 29, 2019 17:03

Zestaw miał przejechane 7000 km co potwierdza to że grubość tarczy była 9 mm. Sam zestaw widać że nowy. Koleś zmieniał skrzynie na 6 biegowa 240 mm więc mu ten zestaw nie podchodził. Zamiast kupować nowy za 1000 zł kupiłem za 400 czy 450 zł już z przesyłką.
Problem dzisiejszych ludzi niezależnie czy mechanik czy nie to to że poprostu przestają myśleć. Wiele rzeczy żeby zrobić dobrze to trzeba pomyśleć a nie działać schematycznie. W tune up też jak byłem to zmieniając pompowtryski też chciałem ustawiać kąty osadzenia w gniazdach. Rob przyszedł potem Krystian i jeszcze chyba Fiodor i mówili mi po co chce suwmiarka ustawiać. Też do nich mówię że się właśnie zastanawiam. W miarę prosto ustawiasz i tylko naciąg dokładnie robisz i jest okej.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Golf 5 plus BRU czy ma dwumas i dpf ?

Post autor: doggie » pn lip 29, 2019 19:11

po co mam kombinować z JKZ skoro za kilka lat i tak sprzedam auto, nie zależy mi tej modyfikacji, gdybym chciał się uwiązać na 10 lat to może bym i rozważył choć jak zamontuję DKZ to też na sporo lat wystarczy. Piszę czysto teoretycznie bo mam DSG DQ500 i chyba nikt jeszcze nie montował w takiej skrzyni JKZ :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości