Kupno golf VI lub seat Leon 2 lift.

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
vwstachu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 24, 2019 10:05

Kupno golf VI lub seat Leon 2 lift.

Post autor: vwstachu » śr kwie 24, 2019 10:21

Cześć, chciałbym kupić golfa VI lub seat Leon 2 lift 1.6 tdi. Oglądałem już kilka samochodów i praktycznie każdy coś tam kombinowany, jeden mniej drugi bardziej, co niestety od razu go dyskwalifikuje. Na co zwrócić uwagę w golfie VI? Czemu niektóre golfy mają spryskiwacze, a nie mają lamp xenonowych? Czy lampy firmy Lens to jest jakiś tani chiński zamiennik?
Jak bardzo wierzyć i jak zweryfikować przebiegi ok 160000km? Gdzie niektóre pojazdy naprawdę w środku jak nowe. Czy budżet ok 25-26k zł to jest przyzwoita kwota na takie auto? Ogólnie będę bardzo wdzięczny za każdą, najmniejszą radę. Pozdrawiam

Ps. A może ktoś z Was sprowadza z zagranicy golfy i chciałby mi przedstawić swoją ofertę?

Czy pakiet gt, był montowany fabrycznie? Na aucie są zderzaki, oraz progi inne niż standardowe.



Sander
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 15:06
Lokalizacja: Bolesławiec
Auto: Seat Leon 1P
Silnik: BKD

Re: Kupno golf VI lub seat Leon 2 lift.

Post autor: Sander » śr kwie 24, 2019 12:59

Pozwól, że Ci doradzę trochę odnośnie przebiegu.

Ja zawsze jak oglądam auto świeżo sprowadzone, to zaczynam od sprawdzenia papierów tj. książka serwisowa, karteczki przeglądowe pod maską i na słupkach/drzwiach + wydruk TÜV
Jeśli nie ma papierów albo karteczek pod maską i przebieg nie jest w żaden sposób udokumentowany, to odpuszczam do razu. Mówię tu o autach za 15k zł w górę.
Kiedyś przerobiłem trochę aut z Niemiec i nawet często te tanie za ok. 1,5-2k € miały książki serwisowe czy chociaż karteczki pod maską albo wydruki TÜV

Co do spryskiwaczy lamp bez xenonów, to były tzw. pakiety zimowe.



vwstachu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 24, 2019 10:05

Re: Kupno golf VI lub seat Leon 2 lift.

Post autor: vwstachu » śr kwie 24, 2019 14:59

Super, dziękuję za radę, przyda się napewno👍🤜👊✌️



Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1500
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Re: Kupno golf VI lub seat Leon 2 lift.

Post autor: kwadrat » śr kwie 24, 2019 22:48

Ostatnio też trochę przeglądałem ofert mkVI i w moim odczuciu kwota jaką podałes pozwala kupić mkVI może nie jakiegos super, ale chociaż takiego nie kombinowanego, bez wodotrysków. 25k to jest takie minimum na 6tkę


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Kupno golf VI lub seat Leon 2 lift.

Post autor: doggie » sob maja 04, 2019 09:19

vwstachu pisze:
śr kwie 24, 2019 10:21

Czy pakiet gt, był montowany fabrycznie?
a był w ogóle 6 w pakiecie GT?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości