Passat b5fl 2,8v6 4motion 14699 Garwolin

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Passat b5fl 2,8v6 4motion 14699 Garwolin

Post autor: czarnykurczak » pt gru 30, 2016 19:21

Cześć

To auto spełnia prawie wszystkie moje wymagania (kombi, benzyna, automat, 4x4)
http://allegro.pl/vw-passat-2-8-4motion ... 26709.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Warto? Idzie dostać paska b5/b5fl z 1.8T i napędem na 4 koła?


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

Awatar użytkownika
needved
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 831
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 23:15
Lokalizacja: Augustów

Passat b5fl 2,8v6 4motion 14699 Garwolin

Post autor: needved » pt gru 30, 2016 19:58

Moim zdaniem drogo jak za automat.
Te skrzynie nie grzeszą trwałością
Nie było passatów z 1.8T i 4motion ale były z V5 i wolnossącym 2.0
1.8T z Quattro były w A6 C5 może watro się nad nią zastanowić???



Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Passat b5fl 2,8v6 4motion 14699 Garwolin

Post autor: czarnykurczak » pt gru 30, 2016 20:33

needved pisze:Te skrzynie nie grzeszą trwałością
No to mnie zasmuciłeś. Chcę zmienić z manuala na automat, bo już mi się znudziło mieszanie kijem w podłodze a tu taki zonk. A6C5 mam teraz i tyle mnie w nim rzeczy irytuje, że raczej długo audi nie kupię.

Jakiego auta szukać z automatem i 4x4 (nie jest wymagane ale mile widziane)? Byle nie suv.


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

llmaks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: sob paź 01, 2016 18:11

Passat b5fl 2,8v6 4motion 14699 Garwolin

Post autor: llmaks » sob gru 31, 2016 03:13

Volvo xc70, Subaru Legacy no i moze e61?


https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-xc-70-ID6yCu09.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-le ... yGggp.html" onclick="window.open(this.href);return false;



przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

Passat b5fl 2,8v6 4motion 14699 Garwolin

Post autor: przemlin » sob gru 31, 2016 19:43

czarnykurczak pisze:A6C5 mam teraz i tyle mnie w nim rzeczy irytuje, że raczej długo audi nie kupię.
Chce kupić a6 c5, co Cie w nim irytuje???



Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Passat b5fl 2,8v6 4motion 14699 Garwolin

Post autor: czarnykurczak » ndz sty 01, 2017 00:57

przemlin,
po pierwsze: szukaj po 2002. Wcześniejsze mają obrzydliwe zegary. Do tego 1,9tdi z quattro nie było. Czemu? Pewnie inaczej nikt nie kupiłby 2,5. AWX ma 5 biegową skrzynię i wsteczny wrzucany tak jak w jakimś fordzie. Do tego tragiczna jakość plastików (włącznik świateł wymieniałem a panel klimatyzacji czeka na swoją kolej. Boczka od strony kierowcy staram się nie zauważać). Sterowane tempomatem w dźwigience kierunków wymyślił jakiś skończony ****. W kombi psują się rolety bagażnika (towar wybitnie deficytowy, szczególnie jak masz inne niż czarne wnętrze. Ja do swojego kupiłem wyglądającą jak nową za ok. 400zł po kilkumiesięcznych poszukiwaniach). Psuje się silniczek wycieraczki tylnej, kosztuje dużo i nie jest zamienny z innymi modelami audi. Z przodu ładne wycieraczki strunowe a z tyłu obrzydliwy stelaż. Notorycznie zapychają się odpływy na podszybiu-> woda trafia do wnętrza i zalewa moduł komfortu-> cuda się dzieją z elektryką. Klapa bagażnika otwiera się za nisko i ma tylko jeden uchwyt do zamykania. Z przodu nie wepchniesz felgi szerszej niż 8,5J (oprze się o zwrotnicę). Zaczynają mi gnić błotniki.

a z zalet: ogromny samochód, w środku miejsca aż nadto a bagażnik nie raz mnie zdziwił. Na trasę idealne auto- płyniesz sobie krążownikiem i tylko suvy się Ciebie nie boją ;). Pali niewiele więcej niż mój poprzedni golf 1,9tdi.


PS jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę.

EDIT: zapomniałem o największym wk*wiaczu czyli spryskiwaczach. Golf4 czy passatb5 mają spryski mgiełkowe a jakiś pawian w audi nadal pcha sikawki i to jeszcze takiego dziwnego kształtu i zamontowane w tak dziwnym miejscu, że jak nie chcesz co chwila z igiełką kłaść się na maskę to musisz porządnie rezać spryski z golfa 5.


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości