VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
szymic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 10, 2015 14:39

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: szymic » ndz maja 10, 2015 15:24

Witam,

chcę kupić Golfa 4 w cenie do 15000zł. Przede wszystkim musi być 4 drzwiowy. Chciałbym diesela, ale benzyna również wchodzi w grę. Poniżej kilka ofert które wydają się być warte sprawdzenia:

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... a41d31aa8a" onclick="window.open(this.href);return false;

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... a41d31aa8a" onclick="window.open(this.href);return false;

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... a41d31aa8a" onclick="window.open(this.href);return false;

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... 7f9e6d23cb" onclick="window.open(this.href);return false; - podejrzanie mały przebieg...

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... 7f9e6d23cb" onclick="window.open(this.href);return false;

czy ktoś z forumowiczów miał okazję oglądać w/w modele ?

z góry dzięki.



Awatar użytkownika
Elvis_btm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: pn maja 12, 2014 08:31
Lokalizacja: Bytom

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: Elvis_btm » ndz maja 10, 2015 16:28

Siemka. Tak na dzień dobry to ktoś powinien Cię ochrzanić, że oglądasz golasy z polskiego salonu mając do wydania kwotę dzięki której możesz czegoś wymagać od samochodu Np: ciekawy kolor czy climatronic :bajer:
Kupując golfika z manualną klimą za tą cenę to głupota (moja skromna opinia).
Celuj w coś lepiej wyposażonego, nie będziesz miał większych problemów z odsprzedażą.
Ten pacyfic, który wysłałeś całkiem ładny :) Kolor taki jak mój a i wyposażenie podobne, srebrnego raczej bym omijał a ten ostatni słabo wyposażony :)



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: art_2008_a_ » ndz maja 10, 2015 21:13

szymic, rozpatrujesz jednocześnie 1.4 75 koni i 1.9 130 koni ?

dziwne podejście trochę

a i przebieg w tym 1.4 jest mniej podejrzany niż w tych dieslach :-)



szymic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 10, 2015 14:39

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: szymic » pn maja 11, 2015 08:07

Cześć,

tak naprawdę chce kupić auto które będzie w dobrym stanie technicznym. Oczywiście wolałbym diesela, ale jak trafi się w benzyna w dobrym stanie to też się zastanowie :-)



Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2351
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: herbu » pn maja 11, 2015 18:47

Elvis_btm pisze:Kupując golfika z manualną klimą za tą cenę to głupota (moja skromna opinia).
Zależy co komu potrzebne - ja tam przekładam manualną klimę nad klimatronik. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, ale tak jest i już :) Miałem w autach oba typy i klimatronik mnie wkurzał :)
Elvis_btm pisze:Tak na dzień dobry to ktoś powinien Cię ochrzanić, że oglądasz golasy z polskiego salonu
I tu też uważam, że lepiej kupić auto z polskiego salonu z udokumentowaną przeszłością, niż ulepa z Niemiec z niewiadomym przebiegiem. Fakt, auta z naszych salonów, to w większości golasy, ale nie każdy podnieca się wodotryskami - niektórym wystarczy klima i centralny zamek (mi by wystarczyło).
szymic pisze:tak naprawdę chce kupić auto które będzie w dobrym stanie technicznym. Oczywiście wolałbym diesela, ale jak trafi się w benzyna w dobrym stanie to też się zastanowie :-)
Słusznie, ale 1.4 odpuść sobie, nie jedzie to, ma wady wrodzone, a do tego sporo pali.
Generalnie z tych co podałeś, zainteresowałbym się nr 1. Reszta albo kiepska, albo cena mocno zawyżona.


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

berthold61
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 16:40
Lokalizacja: Ruda Śląska

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: berthold61 » pn maja 11, 2015 19:47

herbu pisze: Zależy co komu potrzebne - ja tam przekładam manualną klimę nad klimatronik. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, ale tak jest i już :) Miałem w autach oba typy i klimatronik mnie wkurzał :)

ja mam to samo też nie przepadam za byle bzdurami jakimiś tempomatami i dobrze mi z tym jak nie ma a jak jest to specjalnie mi to nie przeszkadza ale na pewno tym się nie jaram jak małolaty :grin:

najważniejsze to wspomaganie kiery oraz centralny zamek reszta to bzdury i już


było:syrena 105.mercedes123.golf2 1,3.sierra2,3 d.reno111,6reno kango 1,4 pb.vw golf3 1,9 tdi. audi 80 tdi.vw polo 1,9 d peugeot 307 1,6 hdi. kilka innych umkło uwadze a teraz ford fokus mk 2 2,0 tdci 136 ps już 170ps i 400 niutków oraz audi a2 1,4 tdi 105,9ps 232,8nm

Awatar użytkownika
HappySC
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 12:59
Lokalizacja: Sosnowiec

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: HappySC » czw maja 14, 2015 23:38

Klima, abs, wspomaganie to podstawa, reszta faktycznie jak jest to ok a jak nie ma to trudno, żona ma climatronic i same z nim problemy, ja mam manualna i mam spokój, ale skórzana kierownica też jest ważna :) ogólnie to bez pojechania i obejrzenia to wróżenie z fusów, dużo jest aut które na zdjęciach wyglądają idealnie a w rzeczywistości to ulepy...


Było: Fiat 126p(93r), Golf III 1.9 CL TD(94r), GOLF II 1.3 CL(88r), Golf III 1.6 GL(97r), Audi A3 1.9 TDi(98r), MK3 GTi 20 Jahre(96r) jest Golf MK4 TDi 110PS(01r)
Moje Mk4: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=514492

Kupię dekory w drewnie do mk4/Bora, potrzebuję - rączki od str. pasażera, rączki od str. kierowcy(elektr.szyby x4)

M.I.R.E.K
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: pn sie 05, 2013 21:44
Lokalizacja: Polska

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: M.I.R.E.K » śr maja 27, 2015 22:17

ver. special climatronic , itp. http://olx.pl/oferta/vw-golf-iv-1-9tdi- ... aklrF.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: VW_seller » wt cze 02, 2015 13:53

herbu pisze:Miałem w autach oba typy i klimatronik mnie wkurzał
bo się psuje i inne głupoty się dzieją w manualu jak się coś sypnie to łatwo znaleźć i naprawić .

im mniej elektroniki tym lepiej i dużo ludzi na to patrzy . najważnejsze to podstawy z wyposażenia :
elektryka szyby lusterka . klima manual o wspomaganiu czy innych głupotach nie pisze bo to ma każdy na stantard.
jak coś jest dodatkowe typu kubły MFA czy fis ,ręczny w skórze kiera w skórze to też ok ale to nie mus.
ale najważniejsze to stan techniczny oraz buda. technicznie dlaczego ważniejsze ? osprzęt silnika jest bardzo drogi ,sam silnik słupek kosztuje grosze. nie raz widziaem przypadki gdzie ktoś kupił ładnego ... a technicznie musiał wymienić prawie wszystko i dołożył 2x tyle co za auto .jak buda średniawa a technicznie ok to brać bo np jak uszkodzone drzwi czy coś to w kolorze kupisz wymienisz i już jest ok ,gorzej jak dach szpachla lub tylne botniki bo to rzeczy praktycznie nie wymienialne p&p ,trza wspawywać a to już lipa. także żeby nie robić OT . za 15 tysi musiał by być to dobrze utrzymane auto ,jeśli jest inaczej nie kupuj
Ostatnio zmieniony śr cze 03, 2015 20:04 przez VW_seller, łącznie zmieniany 1 raz.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: RobsonVW » śr cze 03, 2015 19:31

[quote="VW_seller"]im mniej elektroniki tym lepiej i dużo ludzi na to patrzy . najważnejsze to podstawy z wyposażenia :
elektryka szyby lusterka . klima manual o wspomaganiu czy innych głupotach nie pisze bo to ma każdy na stantard.
jak coś jest dodatkowe typu kubły MFA czy fis ,ręczny w skórze kiera w skórze to też ok ale to nie mus.
ale najważniejsze to stan techniczny oraz buda. technicznie dlaczego ważniejsze ? osprzęt silnika jest bardzo drogi ,sam silnik słupek kosztuje grosze. nie raz widziaem przypadki gdzie ktoś kupił ładnego ... a technicznie musiał wymienić prawie wszystko i dołożył 2x tyle co za auto .jak buda średniawa a technicznie ok to brać bo np jak uszkodzone drzwi czy coś to w kolorze kupisz wymienisz i już jest ok ,gorzej jak dach szpachla lub tylne botniki bo to rzeczy praktycznie nie wymienialne p&p ,trza wspawywać a to już lipa

:spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: VW_seller » śr cze 03, 2015 20:03

RobsonVW, a dobrze się czujesz ? nie wiem oco kaman...

sory za OT


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Re: VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: WichuTM » pt cze 05, 2015 10:02

VW_seller pisze:RobsonVW, a dobrze się czujesz ? nie wiem oco kaman...

sory za OT
Jeżeli ktoś zakłada temat o konkretnych egzemplarzach, to oczekuje jakiś konstruktywnych opinii na temat ogłoszenia, ewentualnie uwag na temat silników, usterek, porad na co zwrócić uwagę przy zakupie, a Ty niczym typowy janusz pan darmoszka wkraczasz ze swoimi teoriami, że wszyscy za wszystko przepłacają i Ty byś to kupił za 20% ceny i jeździł aż koło odpadnie. Naprawdę to nic sensownego do tematu nie wnosi.



Awatar użytkownika
BogeRYL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: ndz wrz 21, 2014 15:40

VW Golf IV, diesel, do 15000zł, Śląskie

Post autor: BogeRYL » sob cze 06, 2015 11:26

szymic, Szymic odezwij się na PW, za jakiś czas sprzedaje swojego golfa IV ARL, realny przebieg 105tyś.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości