Golf V 1.6 8V do 25000 mazowieckie

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
rajvw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 24, 2015 10:42

Golf V 1.6 8V do 25000 mazowieckie

Post autor: rajvw » wt mar 24, 2015 10:53

Witam

Szukam Golfa V dla mojej żony - uparła się że musi być golf i rocznik 2005+, więc IV to już za stary, nie może być disel, więc wypadło mi, że najlepszy będzie z 1.6 8V. Niestety ofert w mojej okolicy (Warszawa) jak na lekarstwo.
Znalazłem takie coś (prosiłbym o opinie i ewentualnie o co pytać sprzedawcę zanim pojadę):
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-pierw ... 74625.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-6i- ... 23472.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://moto.gratka.pl/tresc/17659275.html" onclick="window.open(this.href);return false; (dodatkowe ogłoszenie drugiego samochodu, ze zdjęciem silnika)
http://moto.gratka.pl/tresc/17875632.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Alternatywnie - czy ktoś może podpowiedzieć gdzie w okolicach Wawy szukać, lub do kogo się w tej sprawie zwrócić? Może być sprowadzony ale wolałbym większą szansę na dobry wóz niż od zwykłego Mietka spod płotu.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf V 1.6 8V do 25000

Post autor: art_2008_a_ » wt mar 24, 2015 15:40

rajvw pisze:Alternatywnie - czy ktoś może podpowiedzieć gdzie w okolicach Wawy szukać, lub do kogo się w tej sprawie zwrócić?
powiem Ci, że w naszej okolicy fajnych ofert jest mało - jak coś jest do sprzedania to przeważnie wyjeżdżone/bite itp.

po drugie jeśli możesz to odpuść auto z lpg - w tym wieku będzie już zużyte pomimo cofniętego licznika czy podmienionej kierownicy nadal będzie 2xx tys km a może i ponad 300 tys km, lepiej kup bez gazu i samemu zamontuj instalkę.

nie ma szans aby auto z lpg miało 98 tys km :-) i to w Płocku ...



rajvw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 24, 2015 10:42

Golf V 1.6 8V do 25000

Post autor: rajvw » śr mar 25, 2015 08:43

Dzięki za odpowiedź. Też jestem sceptycznie nastawiony do samochodu, który już ma gaz założony, ale uznałem, że jeśli instalacja będzie młoda to można się zastanowić - oczywiście konieczna wizyta u gazownika przed zakupem.
Na przebieg nie zwracam uwagi bo oczywiste jest, że najprawdopodobniej jest kręcony.
A jakieś inne uwagi odnośnie tych samochodów? I skąd ta uwaga o Płocku? Coś z nim nie tak?



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

Golf V 1.6 8V do 25000 mazowieckie

Post autor: szakulvip » ndz mar 29, 2015 21:50

hehe :D są jeszcze ludziska co Płock nie robi na nich wrażenia, kolego jedz oblukaj z 2-3 egzemplarze z płocka to sam wyciagniesz sobie wnioski :) albo lepiej nie - bo jeszcze kupisz i handlarzyki będą mieli kolejną satysfakcję. Jeszcze dodam od siebie inne miasta: Radom, Ostrołęka, Elbląg, Gniezno


Obrazek

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Re: Golf V 1.6 8V do 25000 mazowieckie

Post autor: WichuTM » pn mar 30, 2015 14:21

szakulvip pisze:hehe :D są jeszcze ludziska co Płock nie robi na nich wrażenia, kolego jedz oblukaj z 2-3 egzemplarze z płocka to sam wyciagniesz sobie wnioski :) albo lepiej nie - bo jeszcze kupisz i handlarzyki będą mieli kolejną satysfakcję. Jeszcze dodam od siebie inne miasta: Radom, Ostrołęka, Elbląg, Gniezno
Takie gadanie jest bez sensu. Jeżdżę z klientami po samochody do różnych miast i wniosek jest taki, że handlarz to zawsze handlarz, czy z Radomia, czy z Płocka czy z Warszawy. Można trafić od nich ładne auto, ale trzeba mieć fart, gruntownie to sprawdzić i nie wierzyć w większość tego co mówią. Rzadko wiedzą cokolwiek o aucie, oprócz tego, że się świeci, jest w tłustej wersji i z taką ceną na pewno się jakiś jeleń trafi. Co do komisów, to inna bajka, bo tam często im w ogóle nie zależy na sprzedaży, czerpią zyski głównie z tego, że auta u nich stoją na placu, klient płaci za to, za czyszczenie itp. Krótko mówiąc, jak jechać dalej to lepiej do prywatnego właściciela, zawsze jest ziarnko nadziei, że będzie w lepszym stanie. Od handlarzy oglądać blisko, albo po drodze do najkorzystniejszej oferty.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości