***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

rafiola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 24, 2019 09:30

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: rafiola » ndz lut 24, 2019 22:54

hej koledzy. ( zaznaczam, że to nie jest ogłoszenie )mam na sprzedaż golfa 7 z 2017 roku którego przywiozłem ze stanów w bardzo bogatej wersji. jest to benzyna 1.8 180km. przekonajcie mnie żeby został u mnie i żebym sprzedał passata w dieslu 🙄



czesiu2020
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 01, 2018 01:38

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: czesiu2020 » ndz lut 24, 2019 23:42

Koledzy jakiego vw cc polecicie po 2012 r chodzi mi o koszty utrzymania podobno 2.0tdi 170km jest ok

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: dreyfus » pn lut 25, 2019 00:22

Podobno jak się wygra kilka baniek w totka jest ok kurcze ludzie skąd wy się bierzecie :panna: jak szukasz kosztów kupujesz 1.6 to gazujesz i masz ekstra koszty utrzymania...



czesiu2020
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 01, 2018 01:38

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: czesiu2020 » pn lut 25, 2019 05:10

dreyfus pisze:Podobno jak się wygra kilka baniek w totka jest ok kurcze ludzie skąd wy się bierzecie :panna: jak szukasz kosztów kupujesz 1.6 to gazujesz i masz ekstra koszty utrzymania...
Ale 1.6 tam nie występuje podobno

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: dreyfus » pn lut 25, 2019 08:52

Nie występuje... Dopóki ropniak nie wymaga wkładów finansowych jest piękna ekonomia kończy się jeśli nie domaga... Ale co w dzisiejszej motoryzacji jest mało skomplikowane....



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: doggie » pn lut 25, 2019 09:02

Jak wyszuka dobrego TDI, z historią wymian, sprawnymi podzespołami to polata trochę lat, kupić takiego TDI to nie problem tylko na pewno nie wśród okazji cenowych, najlepiej w programie Das WeltAuto tyle że taki CC po 2012 będzie co najmniej o 10 tys zł droższy niż na popularnym placu u popularnego sprzedawcy



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: dreyfus » pn lut 25, 2019 09:08

Panie 10 tysięcy więcej za co? 😁



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: doggie » pn lut 25, 2019 09:10

No właśnie, i tu jest pies pogrzebany



Awatar użytkownika
Chrzanek`
Forum Master
Forum Master
Posty: 1643
Rejestracja: pt lis 21, 2014 01:56
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: Chrzanek` » pn lut 25, 2019 11:27

Lukasz38 pisze:
pt lut 22, 2019 18:57
Zainteresowalo mnie to ogloszenie https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... BAqte.html? Warto sie zainteresowac? Moze ewentualnie ktos sie wypowie na temat ewentualnej oplacalnosci naprawy?
Tu może być nawet silnik do *#cenzura#*.
Mniejsze uderzenie, ale podobne miałem ostatnio w Ford Kuga/Escspe. Okazało się, że po uderzeniu wyrwało podstawe f.oleju. Oni zawsze zanim wystawią na aukcji sprawdzają czy auto odpala/jeździ. I wtedy na aukcji wpis, że RUN and DRIVE. I faktycznie jeździł, ale silnik przytarty. I cóż, silnik wymieniony. Nie kupuj od handlarza auta z USA. Ja jak mam klienta na auto z USA, to siadamy razem i szukamy razem. A nawet jak bierzemy na handel, to wychodzę z założenia, żeby kupić jak dla siebie. Ale ile osób podchodzi tak do tematu? 10% ? A reszta, to aby kupić tanio, sprzedać, zarobić, gwarancja do bramy i się nie znamy.


__________________________________________
Kliknij, a zostaniesz przeniesiony do mojego tematu
Obrazek
1.8t 4motion - R32 body - 213HP - oem+

http://bit.ly/sklep-fm_world
:gora: Mój sklep internetowy :gora:

Awatar użytkownika
rolmik
naczelny rolnik
naczelny rolnik
Posty: 2635
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 11:35
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: rolmik » pn lut 25, 2019 20:44

dreyfus pisze:
pn lut 25, 2019 09:08
Panie 10 tysięcy więcej za co? 😁
za to że panowie biorą auto na warsztat sprawdzają wszystkie podzespoły (w miarę możliwości aso) i historie serwisową ( tylko te z aso)
potem były właściciel i przyszły dostają raporty co było sprawdzane i w jakim jest stanie
dodatkowo masz gwarancje że jak coś walnie po wyjeździe z bramę to naprawiają stąd te 10k więcej
sam chciałem oddać auto w rozliczeniu to wszystko fajnie wyszło co jest do roboty co jest ok
jak dla mnie wole zapłacić te 10k więcej i mieć spokój że auto sprawdzone niż martwić się że ktoś wpakuje mnie na mine ( to troche boli i kosztuje)


były :D http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=303319" onclick="window.open(this.href);return false;
obecny http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=471027" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: dreyfus » pn lut 25, 2019 20:58

Nie skumałeś sarkazmu...



Lukasz38
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 22, 2019 18:48

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: Lukasz38 » pn lut 25, 2019 22:08

Chrzanek` pisze:
pn lut 25, 2019 11:27
Lukasz38 pisze:
pt lut 22, 2019 18:57
Zainteresowalo mnie to ogloszenie https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... BAqte.html? Warto sie zainteresowac? Moze ewentualnie ktos sie wypowie na temat ewentualnej oplacalnosci naprawy?
Tu może być nawet silnik do *#cenzura#*.
Mniejsze uderzenie, ale podobne miałem ostatnio w Ford Kuga/Escspe. Okazało się, że po uderzeniu wyrwało podstawe f.oleju. Oni zawsze zanim wystawią na aukcji sprawdzają czy auto odpala/jeździ. I wtedy na aukcji wpis, że RUN and DRIVE. I faktycznie jeździł, ale silnik przytarty. I cóż, silnik wymieniony. Nie kupuj od handlarza auta z USA. Ja jak mam klienta na auto z USA, to siadamy razem i szukamy razem. A nawet jak bierzemy na handel, to wychodzę z założenia, żeby kupić jak dla siebie. Ale ile osób podchodzi tak do tematu? 10% ? A reszta, to aby kupić tanio, sprzedać, zarobić, gwarancja do bramy i się nie znamy.
No tak,sam zerkam na yt na kanal goscia co licytuje na copart. Ale to auto akurat nie jest z USA tylko z Francji



rainmann
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 28, 2019 14:43

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: rainmann » czw lut 28, 2019 14:48

Jestem świeżo po zakupie, było przeszukiwania sporo po olx, otomoto, ale udało się trafić fajnego combi 1,6 z 2015 r, poleasingowy.



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Post autor: dreyfus » czw lut 28, 2019 14:58

Oby służył 👌 patrząc na to jak u mnie co niektórzy autem w robicie jeżdżą nie chciał bym potem tego auta za free na stan...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości