***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mlodyyx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob mar 10, 2007 22:00
Lokalizacja: Polkowice

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: mlodyyx » wt maja 21, 2013 20:40

Cena max 2700 euro może być przeznaczona na to auto. Chodzi mi tylko o elektrykę szyb, klimę i ładną tapicerkę i silnik mile widziany na VP. Auto będzie robiło za "muła" do roboty.. Więc w pierwszej kolejności wleci hak i ma pohulać kilka lat .. Cały czas siedzę na mobile autosc i oglądam nowe oferty.. bo jak widzę golfa za 3 tys ojro i widzę że go rdza już zżera to nie wiem co ktoś z nim robił... Mam kilku znajomych co pracują w Niemczech i też za golfem mi patrzą.. ale nie zależnie od regionu czy ddr czy pod francją wszyscy zgodnie twierdzą że tam w komisach już też potrafią liczniki kręcić .. A ten golfina co mam na oku to prywatna oferta..



Awatar użytkownika
Djwasyl1992
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: wt sie 07, 2012 17:26
Lokalizacja: Łask

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Djwasyl1992 » wt maja 21, 2013 21:05

poszukaj jeszcze na ebay.de lub quoka.de nie ma tam za wiele ale moze cos znajdziesz;) Jak bede cos widzial to tez dam ci znac ale poki co z golfa IV widzialem tylko cabrio i to za 5 kafli ale sadze ze warto by bylo :bajer:



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: jhosef » wt maja 21, 2013 21:11

mlodyyx pisze:Koledzy pomóżcie bo mi się tych bzdur już czytać nie chcę że "10 letnie diesle maja 200 tys na blacie i te 3 letnie tez maja 200 tys."
Chcę kupić golfa 4 w Niemczech. Serwisowany przebieg 380 tyś. jest to 110 km, jeździ na oleju 5W30.
Wiadomo zobaczę jak chodzi sprzęgło, skrzynia. posłucham jak klekocze, ale realnie ile takie 1.9tdi przejedzie ? do 500 tys nie mam co się obawiać ?
Wiadomo turbinę można zregenerować, sprzęgło wymienić. Ale sam silnik i skrzynia ile da rade ?
1, 4 TDI w trybie LL 3 cylindry na PD:
[youtube][/youtube]
Większość z tych mk4 tdi z 185 ma tak naprawdę po 400...



Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Woski » wt maja 21, 2013 21:14

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/vw ... UNREPAIRED" onclick="window.open(this.href);return false;

Wioske obok mnie stoi cos takiego. jeszcze na starych niemieckich tablicach. Bylbym sklonny uwierzyc w ten przebieg, tylko ze wyposazenie raczej rozmywa sie z wymaganiami kolegi ;)



Awatar użytkownika
mlodyyx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob mar 10, 2007 22:00
Lokalizacja: Polkowice

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: mlodyyx » wt maja 21, 2013 22:20

Kurcze a właśnie ta golfina nie ma ani przetartych siedzeń, ani nie wytarta kiera (kiera jest skórzana 3 ramienna) znajomy co widział mówił ze jedynie na podłokietniku jest przetarcie. Martwi mnie bo mówi że ktoś jeździł bez wycieraczki pod nogami i mówi że jedynie to nie wygląda dobrze.. ale myślę ze się jakoś to doczyści przyjdzie wycieraczka i będzie ok.. i oczywiście strasznie poobdzierane "gumy" z klamek wewnątrz, ale na to jest już patent.. kilka golfów oglądałem z przebiegiem 250 tys. ale to co widziałem u niego na tel. to ten wygląda na 197 tys. hah .. pojadę obejrzę, zobaczymy..



bartek123niko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 22, 2013 21:21

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: bartek123niko » czw maja 23, 2013 00:16

Witam, wszytkich forumowiczów. Jestem nowy i nie wiem czy to o co chcę spytać umieścić tutaj ale spróbuję.
Mianowicie mam na oku ciekawego golfa VI z 2010 1,4 TSI.Dużo się naczytałem złych opini na temat tego silnika ale postanowiłem zasięgnąć opiniu fachowców i właścicieli takich pojazdów. Czy ktoś może się wypowiedzień na temat awaryjności?



Awatar użytkownika
marmi m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 743
Rejestracja: pn sie 08, 2011 23:08
Lokalizacja: K-ce

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: marmi m » czw maja 23, 2013 13:32

bartek123niko pisze:mam na oku ciekawego golfa VI z 2010 1,4 TSI.Dużo się naczytałem złych opini na temat tego silnika
generalnie w trakcie produkcji coś tam poprawiali w tym silniku, sporo wadliwych części było tez potem wymienianych na gwarancji, ale i tak trzeba się liczyć z tym że łańcuszek rozrządu może wymagac wymiany....

czasem szwankuje turbo i sprężarki od klimy.


CC 1,7CDTI --> VW GOLF V 1,9TDI -->GOLF 6 2.0TDI CR

Obrazek

Awatar użytkownika
Jar3kGTI
Vag Podlasie
Vag Podlasie
Posty: 399
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 01:34
Lokalizacja: Suwałki

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Jar3kGTI » czw maja 23, 2013 15:04

Hellou, zainteresował mnie samochód skoda superb 1 w najbogatszym wyposażeniu, skóry, automat itd.. Silnik jaki mnie interesuje to tylko 1.9/2.0 TDI lub 1.8T jakie są bolączki tych aut? Nigdzie na żadnych forum skody nie znalazłem pomocy, bo mało co się tam udzielają. Będę wdzięczny za pomoc :).


Obrazek

"Turbo läuft, Turbo säuft"

Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Woski » czw maja 23, 2013 16:50

Forum skody to chyba obecnie najbardziej oblegane fora w PL. Do tego mozesz poczytac na forum passata, bo to blizniaczy model ;)
Informacji jest caaaała masa.



Awatar użytkownika
Jar3kGTI
Vag Podlasie
Vag Podlasie
Posty: 399
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 01:34
Lokalizacja: Suwałki

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Jar3kGTI » czw maja 23, 2013 23:32

Woski, Może po prostu szukać nie potrafię :D. Znalazłem parę ciekawych informacji, ale dalej forum nie mogę znaleźć, gdzie jest oblegane i dużo rozmawia się na temat SuperB :crazy:


Obrazek

"Turbo läuft, Turbo säuft"

Awatar użytkownika
Djwasyl1992
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: wt sie 07, 2012 17:26
Lokalizacja: Łask

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Djwasyl1992 » śr maja 29, 2013 14:58

Witam ponownie kolegow :bigok: O :bigok: troche sie zmienilo w moich poszukiwaniach i teraz :bigok: chce diesla w kombi i tutaj moje pytanie czy te silniki w passatach b5 1,9tdi sa dobre i wytrzymale? Aktualnie mam taki samochod na oku http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9 ... 67228.html" onclick="window.open(this.href);return false;



ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: ForeCast » śr maja 29, 2013 19:30

Djwasyl1992 pisze:pytanie czy te silniki w passatach b5 1,9tdi sa dobre i wytrzymale?
Hehe :D TDI jak TDI, kupisz dobre to będziesz jeździł i jeździł
A do oceny konkretnych egzemplarzy zakładamy oddzielny tema w tym podforum


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
peppa_814
Czerwony Diabeł
Czerwony Diabeł
Posty: 3021
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 17:23

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: peppa_814 » śr maja 29, 2013 19:31

ForeCast pisze:TDI jak TDI
Jedynie uważałbym na 2,5 TDI, które lubiły strzelać fochy.



Awatar użytkownika
Jar3kGTI
Vag Podlasie
Vag Podlasie
Posty: 399
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 01:34
Lokalizacja: Suwałki

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Jar3kGTI » śr maja 29, 2013 19:40

peppa_814, Nie strasz. Bo ja chcę audi a6 c5 z tym silnikiem, lub 2.8b+g.


Obrazek

"Turbo läuft, Turbo säuft"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości