Nie daj się oszukać, sprawdź VIN i historię

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
nuki_tsw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 31, 2009 11:12
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: nuki_tsw » pt lip 31, 2009 13:11

Zawsze możesz zapłacić przez paypal. Konto zakładasz za friko, pieniądze możesz na nie przelać z normalnego konta, byle swojego tzn. musi być zgodność właściciela rachunku bankowego i tego w paypal. Kiedyś tak nie było trzeba było mieć kartę Visa lub MasterCard.

Wiem, że Tobie pewnie już się to nie przyda, ale może komuś innemu tak.



waldemar antek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 05, 2009 20:35
Lokalizacja: opolskie

Post autor: waldemar antek » pt paź 16, 2009 17:47

witam a czy mozna to zrobic w serwisie VW ?


antonio

Awatar użytkownika
skwaros
Forum Master
Forum Master
Posty: 1254
Rejestracja: pt sie 04, 2006 14:27
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Kontakt:

Post autor: skwaros » pt paź 23, 2009 12:44

ygd, fajna stronka, nie drogo, a za to dużo informacji o samochodzie się dowiadujemy - czyli wszystkie dane o samochodzie jak wyjechało z fabryki.


[b]mk2:[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=70665&postdays=0&postorder=asc&start=0

[b]mk3:[/b] http://forum.vwzone.pl//viewtopic.php?f=98&t=49700

[url=http://nord-vag.pl][b][color=#BF0000]N[/color]ord-Vag.pl[/b][/url]

Awatar użytkownika
Patriko_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 568
Rejestracja: czw gru 28, 2006 14:09
Lokalizacja: Ryńsk, Toruń, Kowalewo Pom.
Kontakt:

Post autor: Patriko_GTI » ndz paź 25, 2009 22:35



MK3 GTI Edition Black
MK2 GTI Edition One 1.8 T +


**USŁUGI FREZARKĄ CNC**
DEKIELKI i inne ->FACEBOOK

Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » ndz lis 08, 2009 21:37

Mam pytanie czy na jakiejs stronie jestem w stanie sprawdzic po VINie czy samochod byl serwisowany (chodzi mi o sprawdzenie autentycznosci przebiegu) pozdrawiam



Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Post autor: Woski » wt lis 17, 2009 12:33

Mam pytanie czy na jakiejs stronie jestem w stanie sprawdzic po VINie czy samochod byl serwisowany (chodzi mi o sprawdzenie autentycznosci przebiegu) pozdrawiam
nie



Awatar użytkownika
krukma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:34
Lokalizacja: P-ce
Kontakt:

Post autor: krukma » wt lis 24, 2009 23:46

Witam. Kupiłem własnie borę 1.9 s tdi ATD 2004. Czy to mozłiwe ze na klapie jest czerwona literka I a na pokrywie silnika wszystkie są srebrne?? (Zakładając ze literki i pokrywa są oryginalne) Dzięki z góry za pomoc



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » wt gru 15, 2009 11:23

Witam ja sprawdziłem VIN według tego decodera za 5$ i całkiem sporo informacji podaje. Dobry jest. polecam



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » ndz sty 24, 2010 11:55

wiekszosc z tych dekoderów ( a w zasadzie wszystkei ktore mi sie otwieraja, na ten płatny ruski nei zagladalem) podaje tylko podstawowe informacje, na tematt jaki model, rok, kraj montazu.

Ja się udałem do ASO, wydrukowali mi 4-5 stron szczegółowego opisu,wymieniony kazdy pierdółek wyposazenia, takze polecam takie rozwiazanie :bigok:
(aczkolwiek u mnie wdarł sie jakis chochlik, bo wg tych informacji moj golf wyjechal z fabryki na 19 calowych felgach, ale juz u kogos sie spotkalem z taka sama historią w przypadku golfa 3 :grin: )


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

sumadal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 08:42
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: sumadal » sob sty 30, 2010 19:17

Witam.
Mam prośbę - potrzebuję sprawdzić taki nr VIN: WVWZZZ1KZ7B043625. Chodzi mi głównie o wyposażenie auta, oznaczenie silnika, czy jest z filtrem cząstek stałych DPF czy nie.

Chodzi mi po głowie WV MK5 i to jest jego VIN. Wiem tylko tyle, że auto jest z Francji, montowane w Belgii. rok modelowy 2007.

Żaden z powyższych dekoderów nie podaje informacji o które pytam (z wyjątkiem tego płatnego, bo jego nie próbowałem).

Z góry dzięki za odp.



shyha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 24, 2010 23:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shyha » śr lut 24, 2010 23:22

Jadę obejrzeć Golfika IV w celu zakupu. Chciałem wcześniej sprawdzić u znajomego znajomego po VINie czy wszystko jest ok. Coś tam motał, coś tam sprawdzał, ale podobno nie ma nic w bazie na temat tego VINa :/ O czym to może świadczyć? W ogłoszeniu jest info, że rocznik 2001, produkowany w Niemczech - i to by się zgadzało.
VIN o którym mowa: WVWZZZ1JZ1P030693

Pomoże mi ktoś? Czeka mnie kawał drogi przez Polskę i nie chcę zmarnować czasu i pieniędzy :/

AKTUALIZACJA: Z dala od tego samochodu! Szczegóły w temacie do tego poświęconym.
Ostatnio zmieniony czw lut 25, 2010 16:34 przez shyha, łącznie zmieniany 3 razy.



Tomekg1313
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 13, 2010 12:08
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: Tomekg1313 » sob lut 27, 2010 12:52

Witam!
Mam pytanie odnośnie dekodera vin a mianowicie chodzi o punkt 5 i tego nie rozumiem bo są dwa. Proszę o pomoc. Czy na stronce jest błąd czy? Czy można to inaczej rozumieć?
http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/dekoder-vin/



Awatar użytkownika
MkF
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 23:09
Lokalizacja: GóRny Śląsk

Post autor: MkF » pt mar 05, 2010 00:59

mam pytanie na temat aut z niemiec, powiedzcie szczeze jesli sa cofane liczniki aut sciaganych z niemiec ! to kto cofa ten licznik ? niemiec sprzedajacy polakowi ? czy polak ktory te auto bedzie sprzedawac w polsce ???



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » pt mar 05, 2010 09:40

mam pytanie na temat aut z niemiec, powiedzcie szczeze jesli sa cofane liczniki aut sciaganych z niemiec ! to kto cofa ten licznik ? niemiec sprzedajacy polakowi ? czy polak ktory te auto bedzie sprzedawac w polsce ???
Sami niemcy nie cofają liczników, robią to handlarze w niemczech - jacyś turcy i tym podobni.
Raz nawet mój kolega miał historię gdzie wjechał na plac, spodobał mu się jakiś samochód a taki turek sie go spytał jak przebieg mają ustawić:)
Polacy najczęściej poprawiają te stany o jeszcze troche kilometrów w dół.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości