VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
maroTdi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: czw lip 05, 2007 20:55
Lokalizacja: Warszawa

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys

Post autor: maroTdi » śr cze 24, 2015 15:52

enderli, tez kupilem auto bez tablic - musisz miec od goscia oswiadczenie, ze je sprowadzil bez tablic i z wszystkimi papierami jedziesz do wydzialu kom., tam dostajesz czerwone tablice i z nimi dopiero po auto, oczywiscie musisz oplacic ubezpieczenie. Na czerwonych na przeglad i znowu do WK po normalne tablice.



enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys

Post autor: enderli » śr cze 24, 2015 23:21

maroTdi, aha no widzisz, ale jak dla mnie to za dużo zachodu zwłaszcza że po auto mam ponad 200 km więc z tej ceny co on chce zrobi mi się ponad 15 tyś ze wszystkim... wolę poczekać i poszukać coś krajowego :) ale dziękuję za odp. Może się trafi coś bez tablic ale bliżej :)


I Love My VW !

enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: enderli » czw cze 25, 2015 11:00

Słuchajcie udało mi się znaleźć: http://allegro.pl/show_item.php?item=54 ... c65396e1f4" onclick="window.open(this.href);return false;
Autko z Częstochowy więc mam naprawdę blisko jakieś 80 km i po rozmowie z właścicielką powiedziała mi że przebieg jest 300tyś (oryginalny) i rośnie. Przyznała mi się że na parkingu cofając wjechała w słupek i uszkodziła tylny zderzak który następnie był malowany. Bardzo mnie zaskoczyło że mi to powiedziała ale mówiąc jej że będę jechał z gotówką od razu inaczej prowadzona była rozmowa.
Używa golfa jako dojazd codzienny do pracy ponad 12 km. Mówi że jest w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek i cena jaką proponuję jest do obgadania.
Powiedzcie mi co o nim sądzicie? Czy jeśli turbo, pompowtryski, dwumas i reszta jest OK to warto się pchać na 300 tyś przebiegu?
Kolejny raz proszę Was o pomoc :)
Pozdrawiam!


I Love My VW !

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: WichuTM » czw cze 25, 2015 11:52

Uważaj na takie zagrywki, często ludzie wspominają o takich pierdołach jak zderzak, żeby zdobyć zaufanie kupującego i ukryć większe wady. Czy miał przygody blacharskie przekonasz się przy oględzinach, a czy zderzak był malowany, nie robi różnicy. Jedynie pozostaje kwestia, jak go ktoś pomalował. Ja uważam, że ogólnie drogi egzemplarz na to co oferuje. Przebiegu 300 tyś w żadnym wypadku się nie bój, bo rzadko który ma w rzeczywistości mniej. Przy takim przebiegu auto może być jeszcze w naprawdę bardzo dobrym stanie. Podsumowując - za 15 koła, to szukałbym czegoś bardziej 'na wypasie" :)



enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

Re: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: enderli » czw cze 25, 2015 12:10

WichuTM pisze:Uważaj na takie zagrywki, często ludzie wspominają o takich pierdołach jak zderzak, żeby zdobyć zaufanie kupującego i ukryć większe wady. Czy miał przygody blacharskie przekonasz się przy oględzinach, a czy zderzak był malowany, nie robi różnicy. Jedynie pozostaje kwestia, jak go ktoś pomalował. Ja uważam, że ogólnie drogi egzemplarz na to co oferuje. Przebiegu 300 tyś w żadnym wypadku się nie bój, bo rzadko który ma w rzeczywistości mniej. Przy takim przebiegu auto może być jeszcze w naprawdę bardzo dobrym stanie. Podsumowując - za 15 koła, to szukałbym czegoś bardziej 'na wypasie" :)
Okej będę czujny co do tego lakieru, dzisiaj jadę go oglądać więc z czujnikiem lakieru podejdę od razu. Właśnie za 15 koła to na bank go nie wezmę bo nie jest tyle wart :) dzisiaj jak zajadę postaram się zjechać dość znacznie cenę.
Co do innych egzemplarzy to cały czas zastanawiam się nad jazdą do Legnicy: http://allegro.pl/show_item.php?item=54 ... 6f9f88e6b5" onclick="window.open(this.href);return false; tyle że pan jest gburowaty i jak się okazało po mojej rozmowie i kolegi z nim. Auto zostało u niego w rozliczeniu za inne auto. Powiedział że mogę przyjechać z czujnikami i mechanikami ale on za dużo o tym aucie nie wie... choć z drugiej strony może być to perełka ale znając moje szczęście to pewnie pójdzie te 200 km do Legnicy na marne...


I Love My VW !

enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: enderli » pt cze 26, 2015 15:29

Niestety sprzedający mnie wycackał i o mały włos kupiłbym gofra po wypadku...
Także wracam do poszukiwań Golfa IV 130km ASZ :)


I Love My VW !

enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: enderli » śr sie 05, 2015 11:37

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... y8xNx.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kolejny ciekawy Golf, i potrzebuję tu Waszej pomocy. Mówi że jak go sprowadzał to nie działał licznik więc jest wymieniony. Trochę mnie to zaskoczyło ale przynajmniej wyjaśniło się względem takiego przebiegu który jest NIE potwierdzony. Mówił też że wymieniał sprzęgło i dwumasę oraz uszczelkę pod głowicą ( co mnie zastanawia bo rzadko się zdarza by była potrzeba jej wymiany) Ogólnie Golfik mi się podoba ale co do niektórych spraw co się przyznał trochę obawiam się by dalej prowadzić z nim rozmowę o kupnie.
Co o tym sądzicie?


I Love My VW !

Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: Craash » śr sie 05, 2015 11:46

Przy deklarowanym przebiegu wymiana uszczelki pod głowicą to bardzo rzadki przypadek, chyba że ktoś zaniedbał pompę wody i zagrzał silnik.
Ogólnie na tych zdjęciach mało widać. Jednak jeżeli jest sprawny i nie był składany z dwóch innych egzemplarzy to 15 000zł dałbym za niego.


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW E93 320i
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: enderli » śr sie 05, 2015 11:56

No i bałem się takiej odpowiedzi, pan twierdzi że wymienił pod klawiaturą te uszczelkę bo NIBY ciekło, ale jakoś tak nie ufam temu. Przebieg no to wiadomo, kij wie...
A nie idzie pewnie jakoś sprawdzić czemu wymieniana była ta uszczelka nie? Kurde już 2 miesiące prawie jak szukam...


I Love My VW !

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: WichuTM » śr sie 05, 2015 12:27

No trudno, była wymieniana bo widocznie musiała być, a jak by Ci nie powiedział to byś kupił? Bez sensu takie gdybanie, auto wydaje sie sensowne, fajna wersja jak na golfa, do tego ARL. Cena sugeruje, ze powinien być w bd stanie, bez wiekszych przygod blacharskich, jak nie pojedziesz to sie nie przekonasz, większość da sie sprawdzić, na ten dwumas powinien mieć jakiś rachunek, silnik sprawdz vagiem pompki przeplywke itp, jezeli nie jestes pewien jak powinien chodzic arl to po sprawdzeniu wszystkiego jedz na hamownie wydasz 100zl a bedziesz spal spokojnie.



enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: enderli » śr sie 05, 2015 14:15

No właśnie VAG'a nie mam, a z tą hamownią to niezły pomysł masz racje. Zadzwonię ponownie i zagadam do niego może faktycznie jest wart obejrzenia i wgl :) Dzięki bardzo Panowie.


I Love My VW !

enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: enderli » czw sie 06, 2015 14:08

Niestety auto ma ponad 450 tyś przebiegu i jest zmęczone... ponad to wymieniony prawie cały przód... Odradzam!

Dziś jadę oglądać za to: http://allegro.pl/piekny-golf-iv-100-or ... 61770.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tylko kolejny problem to brak książek, nie wiadomo jaki przebieg, gościu gada że dwumas do wymiany... jak wrócę dam znać co z autkiem.


I Love My VW !

Awatar użytkownika
krzychu195
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: czw paź 19, 2006 13:51
Lokalizacja: WGS
Kontakt:

VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: krzychu195 » czw sie 06, 2015 14:19

14000 zl za 13 letnie auto i jeszcze z 2000 wkladu jak dla mnie bezsens.



enderli
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 16:10
Lokalizacja: Strzelce Opolskie, Woj. Opolskie

Re: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ 130KM do 13 tys śląskie, opolskie

Post autor: enderli » pt sie 07, 2015 12:19

krzychu195 pisze:14000 zl za 13 letnie auto i jeszcze z 2000 wkladu jak dla mnie bezsens.
Lakier i blacharka naprawdę w bardzo dobrym stanie jak na takie auto. Niestety golfik ten nie ma 130hp bo zamula strasznie no i ten dwumas....
Nic szukam dalej...


I Love My VW !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości