LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mondzel7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 23:48
Lokalizacja: Piskorzów
Kontakt:

Post autor: mondzel7 » wt mar 09, 2010 11:04

witam ja bym wziol 6 na podswietlenie pokretel czyli to z niebieskimi po bokach a w srodku czerwono niebieskie


MOJA FURA
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=268908

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » wt mar 09, 2010 11:35

mondzel7 pisze:witam ja bym wziol 6 na podswietlenie pokretel czyli to z niebieskimi po bokach a w srodku czerwono niebieskie
zamowienia prosze kierowanc na priv z adresem wysylki i wyborem sposobu wysłki.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
MaciekVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: śr gru 13, 2006 19:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MaciekVW » pt mar 12, 2010 11:17

Witam,
a do Corrado jest może jakieś zestaw, czy trzeba bawić się samemu?


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » pt mar 12, 2010 21:55

MaciekVW pisze:Witam,
a do Corrado jest może jakieś zestaw, czy trzeba bawić się samemu?
Jesli pokrętła masz takie same jak w golfie to na pewno bedzie pasowac. Jak nie jestes pewien to podeslij fotke pokręteł.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
MaciekVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: śr gru 13, 2006 19:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MaciekVW » sob mar 13, 2010 16:56

achamerski pisze:Jesli pokrętła masz takie same jak w golfie to na pewno bedzie pasowac. Jak nie jestes pewien to podeslij fotke pokręteł.
mam suwaki jak w mk2, nie rozbierałem tego nigdy wiec niewiem jak tam wygląda podświetlenie


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » sob mar 13, 2010 17:08

MaciekVW pisze: mam suwaki jak w mk2, nie rozbierałem tego nigdy wiec niewiem jak tam wygląda podświetlenie
do tego modelu nie mam jeszcze żadnego zestawu :(


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
MaciekVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: śr gru 13, 2006 19:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MaciekVW » sob mar 13, 2010 17:51

achamerski pisze:do tego modelu nie mam jeszcze żadnego zestawu :(
lipa, dzięki za info


ObrazekObrazek

loczeeeeek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 00:15
Lokalizacja: Pasłęk

Post autor: loczeeeeek » ndz mar 14, 2010 23:09

Mam takie pytanko. Jakis rok temu zamawialem u Ciebie owe podswietlenie i jestem z niego bardzo zadowolony. Zadnych problemow. Posiadam taka oto kolorystyke http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6 ... 3a93c.html z taka roznica iz miedzy czerwonym, a niebieskim kolorem mam kawalek do ktorego zaden kolor nie dociera. Jak to zrobic zeby bylo jak na zdjeciu? Trzeba cos obkleic? Jest to w ogole mozliwe?
Ostatnio zmieniony ndz mar 14, 2010 23:10 przez loczeeeeek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Post autor: BartekGib » pn mar 15, 2010 14:37

Generalnie tam taki efekt ciemnicy jest.
Zdejmij na nowo światłowody, zamaluj porządnie ich stykacjące się końce czarnym markerem, okryj je dokładnie i konkretnie kilkoma warstwami taśmy białej izolującej i do kompletu ustaw w miarę poprawnie diody co do końców światłowodów - tak, żeby jak najtrafniej świeciły :bajer: :bajer: :bajer: Powinno być lepiej.


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » czw mar 18, 2010 08:32

loczeeeeek pisze:Mam takie pytanko. Jakis rok temu zamawialem u Ciebie owe podswietlenie i jestem z niego bardzo zadowolony. Zadnych problemow. Posiadam taka oto kolorystyke http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6 ... 3a93c.html z taka roznica iz miedzy czerwonym, a niebieskim kolorem mam kawalek do ktorego zaden kolor nie dociera. Jak to zrobic zeby bylo jak na zdjeciu? Trzeba cos obkleic? Jest to w ogole mozliwe?
Jak to bylo rok temu to w zestawie nie bylo jeszcze swiatlowodów do srodkowego pokretła. NOwy zestaw jest w sprzedazy od sierpnia 2009. Jednak w poprzedniej wersji tez nie powinno byc zupełnej ciemnicy na gorze. Każdą połówkę srodkowego pokrętła oświetlały dwie diody skierowane do góry i światło w nocy zawsze było widoczne tylko nie było to tak równomierne podświetlenie jak teraz jest. Zdejmij maskownice i sprawdz czy cztery diody swiecą prawidłowo. Jak by było więcej pytań to prosze pisac na priv.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
Thomson91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt maja 08, 2009 10:14
Lokalizacja: Łodź

Post autor: Thomson91 » sob mar 27, 2010 17:06

achamerski, Witam. Zastanawiam sie nad zakupem u pana zestawu do oświetlenia licznik w golfie III. Niech mi pan powie jaki byłby koszt? Czy to prawda ze jezeli wziął bym niebieski kolor diód to to pomalowane wskazóki lakierem UV świeciłyby?? Z góry dzieki za odp.



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » sob mar 27, 2010 18:29

Thomson91 pisze:achamerski, Witam. Zastanawiam sie nad zakupem u pana zestawu do oświetlenia licznik w golfie III. Niech mi pan powie jaki byłby koszt? Czy to prawda ze jezeli wziął bym niebieski kolor diód to to pomalowane wskazóki lakierem UV świeciłyby?? Z góry dzieki za odp.
Odpowiedź poszła na priv.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
denu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: wt lip 03, 2007 12:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: denu » śr mar 31, 2010 01:54

Dzisiaj doszło czerwono-niebieskie podświetlenie przełącznika świateł, dziękuję Panie Andrzeju, wygląda super!

Obrazek Obrazek

[youtube][/youtube]


Obrazek
mk3: Obrazek a3: Obrazek

Awatar użytkownika
koloko
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 21:50
Lokalizacja: Wrocław - Kozanów
Kontakt:

Post autor: koloko » pt kwie 02, 2010 19:56

Ja też muszę napisać o zestawie na nawiew i włącznik.

RE-WE-LA-CJA!

Zestaw bardzo prosty w montażu, a efekt rewelacyjny!
Polecam wszystkim produkty pana Chamerskiego!
:bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości