Fotel się buja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
fireman998
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 08:13
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Fotel się buja

Post autor: fireman998 » ndz gru 16, 2007 00:40

Koledzy przy dzisiejszym grzberaniu przy Golfinie wyjełem fotel kierowcy bo mi się bujał... Okozało sie, że pękła na spawie rurka (ta do której jej przymocowany ślizgacz tylko, że u góry pękło). No i mianowicie doradzcie czy tapicerke można lekko zdjąć i potem załozyć nei niszcząc jej (jeśli chodzi o rozwiązanie spawaniem) czy lepiej nie bawić sie w to i zakupić nowy fotel.
Dodam, że mam fotel kubełkowy z regulacją wysokości siedziska.
Gdzie można takie cudo dostać tanio bo allegro to nie oferuje mi takich rzeczy a era tym bardziej. :kac:


Notlauf ---> Mnie już Boguś nie lej...

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » ndz gru 16, 2007 01:19

Witam.
Nie przejmuj się, to można spokojnie migomatem podspawać. Tapicerkę da się zdjąć (można ją wtedy wyprać w pralce), fotel podspawać, nie ma co szukać sobie problemów z nowym.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
fireman998
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 08:13
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: fireman998 » ndz gru 16, 2007 11:18

Dzieki kolego Grzesiekk1982, w takim wypadku szykuje się do małej operacji :bigok: :bigok:
Powodzenia i szerokości.


Notlauf ---> Mnie już Boguś nie lej...

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » ndz gru 16, 2007 11:50

Witam.
Jeszcze coś dorzucę- http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=68357 tu jest fotporada Grega jak zdjąć tapicerkę w MK4. W MK3 nigdy nie próbowałem, z resztą mam standardowe fotele. W Audi mam te GT, to one mają osobno tapicerowane podparcia boczne siedziska. Trzeba zdemontować fotel i po prostu szukać mocować tapicerki :( Możesz zrobic fotki i wrzucić na forum przy okazji :bigok:
Powodzenia w rozkładaniu
pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości