Golf 3 szarpie podczas jazdy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Mroovek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 22, 2007 21:34
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie

Golf 3 szarpie podczas jazdy

Post autor: Mroovek » śr sie 18, 2010 14:35

Witam mam taki problem mianowicie jakies 2 miesiace temu podczas jazdy auto zaczlo mi okropnie szarpac tak jak by paliwa nie dostawał lub konczylo sie paliwo dawałem mu gaz do konca i dalej szarpalo nim i zgasł.Potem ciezko miałem go odpalic ale za 3 razem odpalil poszarpalo nim jeszcze troche i tyle.Jakies 2 dni nie jezdzilem nim po tym incydencie i o dziwo sam zaczol normalnie znowu dzialac 2 miesiace zero problemow a gdy wracalem tydzien temu do domu znowu to samo zaczlo nim szarpac i gasł nie szlo go odpalic potem znowu odpalil jezdzil i tak w kolko jeden dzien działał na drugi znowu go szarpalo albo wcale nie odpalał.Bylem u mechanika oczywiscie auto nie chcialo odpalic 1 godzine meczylem sie i zaskoczyl dojechalem do niego podpiol go pod komputer i nic nie wykrylo wziol auto powozil sie nim trochew i auto dzialalo jak nowe odebralem auto 1 dzien jezdzilo i znowu to samo 2 mechanik tez podpinal pod komputer i tez nic nie wykrylo :/ macie moze jakies pomysły co to moze byc podobno na 70% ten mechanik powiedzial ze pompa paliwa sie zaciera



gracek1906
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 782
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 15:38
Lokalizacja: Podkarpacie

Golf 3 szarpie podczas jazdy

Post autor: gracek1906 » śr sie 18, 2010 21:10

Równie dobrze może czujnik halla padać, takim diagnozom z nieba wziętym nie ma co ufać. Napisz jakie auto, jaki silnik..



Mroovek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 22, 2007 21:34
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie

Re: Golf 3 szarpie podczas jazdy

Post autor: Mroovek » czw sie 19, 2010 09:47

To jest Golf 3 silnik 1.6 benzyna 55 kW o czujniku hala tez mowił ale chyba odpada bo był wymieniany w tamtym roku na orginał i nowka.



gracek1906
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 782
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 15:38
Lokalizacja: Podkarpacie

Golf 3 szarpie podczas jazdy

Post autor: gracek1906 » czw sie 19, 2010 21:20

Napisz jeszcze czy monowtrysk czy wielo. Na pierwszy rzut to sprawdził bym połączenia kostek przy przepustnicy i czyjnikach, tps, ciśnienie paliwa. A i jeszcze jedno, rozumiem że nie posiadasz lpg?



Mroovek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 22, 2007 21:34
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie

Re: Golf 3 szarpie podczas jazdy

Post autor: Mroovek » pt sie 20, 2010 13:57

hmm szczerze to nie wiem czy monowtrysk czy wielo dowiem sie dzis to napisze dodam jeszcze ze przepustnica tez była wymieniana.Dzis autko juz calkowicie padlo i wogole nie pali wiec podepne pod komputer i teraz powinno wykazac co mu jest .Aha LPG nie mam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości