Bora Vr5 by GranuL

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 09:56

Nie muszę brać kredytowy mnie stać i jak mówię że coś.zrobię to zrobię silnik też nie wymaga wkładu ale ty wiesz lepiej także tyle w temacie vr jest zajebisty i Mi wystarczy ale że wszystko zrobię w tym.sezonie to na 2015będę mógł jedną a gruba modyfikację robić i coś.fajnego można pomyśleć mocowo i dzwiekowo ale hejterzy to hejterzy hahahaha kogoś boli chyba że mnie stać i to tych co kredyty biorą przykre to jest Ale to ich Sprawa ja nikomu w portfel nie zaglądam ale Mi każdy i każdego to boli żal. A odnośnie swapa nie wypowiadalbym się gdybym się nie konsultował z Genowefa wcześniej.wiem.ile co kosztuje nie odbierz mnie źle Nikos Ale swap 15tys. to nie wyzwanie na następny sezon jak już teraz wszystko kupiłem. Jak już tak mi zagladasz do portfela Także przestań mi tu pisać bo zygam twoim brakiem kompetencji i wiedzy w tym co robisz i o.czym mówisz nie raz ci udowadniałem ze się mylisz i patrz na swoje finanse i swoje auta hejterku bo mnie nudzą twoje marne wypociny ciągle nie potrafisz konstruktywnego komentarza. Napisać
P.s. Napisałem że silnik jest w planach a nie ze wstawiam już tak na marginesie .



miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: miskieusz » pt mar 07, 2014 10:04

spoko pany... luzujemy porcięta, wchodzimy na ulubioną stronę robimy szybki fapping i zastanawiamy się co piszemy... :P
GranuL, my Ci do portfela nie zaglądamy, po prostu lekko ciśniemy z opcji na nowe halo za klocka jeśli starym praktycznie nic nie dolega;) ale opcja jest prosta, Twoja fura, Twoje mody :pub:



m1chal_p
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: ndz gru 16, 2012 19:38
Lokalizacja: Gdańsk

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: m1chal_p » pt mar 07, 2014 10:08

Auto należy do właściciela i może sobie z nim robić, co tylko dusza zapragnie. Nam nie pozostaje nic innego jak tylko śledzić postępy. Mnie temat przeróbki na biturbo zaintrygował, nie widziałem tego wcześniej. GranuL, powodzenia!



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 10:22

O to chodzi żeby robić to czego nikt nie miał nie wiem czy do bory się upycha v6 2.7bt ale spróbować można tym bardziej że brzmi i jedzie będę zgłębiać temat. Ja nie mówię o was tylko w kontekście Nikosią i innych z miasta mojego to tacy okoliczni hejterzy muszą sobie kupić maść na ból dupy. Co do halogenow to kupiłem nowe Ale za 2stowy a nie 1100 nie pogrzalo mnieaaż tak ;) może kiedyś.
Ostatnio zmieniony pt mar 07, 2014 10:24 przez GranuL, łącznie zmieniany 1 raz.



nikoś151
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 22:47

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: nikoś151 » pt mar 07, 2014 10:24

[miskieusz]
Brawo!

Granul twój portfel mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Skoro zawsze mi mówileś że vr5 twoje jest mega super, tyle czasu go szukałeś specjalnie ściągałeś na zamówienie to po jakiego grzyba pchać się w swapa? Ja znam koszty bo wiem ile mnie to kosztowało i pamietam jak liczyłem koszty na r32, przy wymianie tylko silnika bo wiadomo że jeżel dokładasz 4x4 jak ja to robię, to musisz pól podłogi przespawać i koszta rosną lawinowo, ale wróćmy, nie musisz mieć 4x4 więc zostaje twoja skrzynia czyli koszty maleją jedynym kosztem to flansza którą musisz dorobić. koszty bez 4x4 to 15 tysięcy jak nic. ( silnik 5 tysięcy Remont silnika czyli rozrządy oleje duperele itp itd. mnie kosztowały 3 tysiące. około bo wiadomo na najwyższej półce robimy. nie wiem jak piasty i półosie czy nie są te same. wsadzenie tego 1500zł elektryka by to działało wsio jak się należe 1000zł na niewiadome wydatki odłuż z 1500zł flansza pod skrzynie, jak się nie myle apsik robi za 1000zł każdą. a jak ty jeszcze cleana masz w planie to kolejne koszty. czyli wychodzi 15 tyś) do 4x4 musisz doliczyć 1000zł za wspawanie podłogi i graty most wały skrzynia elektryka czyli jakieś + 8-10 tysięcy.

w-g mnie totalnie kompletnie głupi pomysł... chcesz moc? wsadzasz turbo i masz 250km +- i koszty na poziomie 5 tysięcy. Opcja Bi turbo? nawet nie liczę.
Kwestia hejterstwa. Nigdy nic mi nie udowodniłeś i nie wiem o czym teraz piszesz? wręcz chyba było odwrotnie, a twoja próba bycia najlepszym w-g mnie nie idzie ci dobrze. Podsumowując twoje auto. Twój Portfel. Twoje mody.

Ps. wyluzuj bo znowu zacząłeś się spinać jak spinacz na sznurku aż 3 posty z nerwów napisałeś Q.Q



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 10:29

Nie spinam nudzi mnie to co mówisz i nie masz pojęcia a kto mówił że 4x4 by tam szło hehe a6 w tym silniku siły bez 4x4 też. To jest na następny sezon kwestia.

Widzisz możesz mówić co chcesz ją.noc nikomu nie udowadniać robię swoje po kolei tak jak założyłem sobie i mam gdzieś co o tum myślisz tylko nudzi mnie twoje sapanie i zagladanie w portfel skup się na sobie. Nie będę więcej mówił bo to nie miejsce na takie rzeczy chcesz to na ów albo na żywo ci wyjaśnię bo jak dla mnie to żal co piszesz także tyle w temacie.



nikoś151
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 22:47

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: nikoś151 » pt mar 07, 2014 10:36

GranuL pisze:Ja nie mówię o was tylko w kontekście Nikosią i innych z miasta mojego to tacy okoliczni hejterzy muszą sobie kupić maść na ból dupy.
Tyle, że ja nie robie czegoś na siłe w porównaniu do ciebie. ^^ 10,5J mówiłem ci, że nie wsadzisz na tym ET. twierdziłeś, że wsadzisz i bedzie najszerzej na Egu. Wsadziłeś?Jak było?
Del sola- Całą zimę składaliśmy sami robiliśmy, Full Cleana sami zrobiliśmy... --> kupiony gotowiec,
Robisz z siebie kogoś kim nie jesteś.

Granul rób wsadzaj nawet 4.6 z cadilacka Zmieścisz, kibicuje ci i życzę powodzenia naprawdę. Ale nadal nie umiem zrozumieć twojego podejścia do tematu. i tego twojego wychwalania jakie to było super najlepsze a teraz to zmieniasz. Nie wiem o co ci chodzi z tym spalaniem ^,- ale trudno głupi jestem. Kończę ten temat Kibicuje mocno byś zrealizował ten plan.

Pogoda jest ładna na Vag familje jedziesz do iławy?



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 10:47

Nic takiego nie mówiłem nie pisałem więc nie wiem o czym mówisz 10.5j weszło ale z racji bezpieczeństwa wolę adaptery zamiast nawiercanych Piast. Także zanim o coś mnie oskarżysz to weź zweryfikuje temat bo zachowujesz się tragicznie. I dlatego mnie drażni. Twoja aktywność w tych postach bo dowiaduje się nowych bezsensownych plotek. Hym.... Ja chciałem mieć najszersze koła w mieście? Hahaha o.....
. Daj spokój jak tak jak na początku strony tematu miałem plany tak je realizuje nic nie zmieniam i nie zamierzam być jakimś lanserem. Ale widzę że ktoś mi taką łatkę przylepił.

Masz błędne informacje szkoda że Noe chcesz ich weryfikować U źródła jakby co to wiesz gdzie mieszkam więc lepiej na żywo mi coś powiedz to ci wyjaśnię a Noe zajmuj się plotkami



nikoś151
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 22:47

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: nikoś151 » pt mar 07, 2014 11:01

nie chce mi się wklejać fotek. bo tylko pogrążył bym cie a nie chce tego robić. jedziesz na vag familia?



Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: czerwiak5 » pt mar 07, 2014 11:02

taaa i jak zwykle dociny.....szkoda gadac ale niskamiska.pl się klania tam takie zachowanie to normalka(chociaż nie każdy)a i widze ze del sol kamasa mocno was uwiera w boku!!!



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 11:33

Wrzucaj co chcesz nie mam nic do ukrycia ale nie śmieć mi tematu tutaj. Nie wiem co to vag familia a kiedy to i gdzie i jeżeli chcesz tam się spotkać to proponuję w mieście bo mam mało czasu.



Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: Frykas » pt mar 07, 2014 13:06

apropo mojego posta ;)
silniki w borach czy golfach 4 to VR6 i były montowane poprzecznie w tych budach ;)
2.7 bit to V6 i było montowane wzdłużnie ;) Audi A4 A6 (wspominałeś też gdzieś o 2.8 z A6) Passat mają jednak odrobinę inne ułożenie układu napędowego niż Bora ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

nikoś151
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 22:47

Re: Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: nikoś151 » pt mar 07, 2014 13:56

Frykas pisze:apropo mojego posta ;)
silniki w borach czy golfach 4 to VR6 i były montowane poprzecznie w tych budach ;)
2.7 bit to V6 i było montowane wzdłużnie ;) Audi A4 A6 (wspominałeś też gdzieś o 2.8 z A6) Passat mają jednak odrobinę inne ułożenie układu napędowego niż Bora ;)

wsadzić można wszystko kwestia kasiora i niezawodności. ;)


czerwiak5 pisze:taaa i jak zwykle dociny.....szkoda gadac ale niskamiska.pl się klania tam takie zachowanie to normalka(chociaż nie każdy)a i widze ze del sol kamasa mocno was uwiera w boku!!!
nie mieszaj w to niskiej. wasze kłamstwa aż mną trzęsą. nie będę tu śmiecil

QQ



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 14:31

Niech ci będzie wiesz lepiej koniec śmiecenia tematu śmieciami.

No wiem że mogą być problemy z wsadzeniem 2.7tt ale jak w Audi TT się udało to i w borze powinno heh zobaczymy nie powiedziałem że się na to zdecydowałem tylko sobie szukam dobrego rozwiązania na 2015 ;) na bank musi być coś w V bo ma brzmieć przy okazji.


A teraz wracamy na ziemię i na 2014
Przyszły nowe halogeny i jestem całkiem zadowolony z jakości jak na chwilę obecną zobaczymy jak w praktyce i zabieram się za oklejanie.


ObrazekObrazek



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości