Bora Vr5 by GranuL

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Gumiś 89
QQ Crew
QQ Crew
Posty: 1131
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 20:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: Gumiś 89 » czw mar 06, 2014 18:59

miskieusz, na dom dziecka oddać


Obrazek

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: miskieusz » czw mar 06, 2014 19:09

coś się zawsze znajdzie lepszego niż halogeny, którym nic nie dolega ;)



Awatar użytkownika
Gumiś 89
QQ Crew
QQ Crew
Posty: 1131
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 20:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: Gumiś 89 » czw mar 06, 2014 19:13

Mania pedantyczności kolegę dopadła czy coś w ten deseń, trochę jak eksponat będzie to auto :los2:
Ludzie będą wchodzić do środka w workach na nogach ze szpitala i umytymi zębami hehe
Co do hajsu to jeden je suchy chleb a drugi jeździ borą : D


Obrazek

Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » czw mar 06, 2014 21:00

Się wkurzyłem i zamówiłem nowe halogeny :food: ale zamienniki Depo złamałem swą żelazną zasadę ale nie mogłem ich zdzierżyć ale pocieszam się faktem że to jednak 200zł za komplet a nie ponad 1000zł jak się okażą słabe to zostanę przy oryginale. Ogólnie w planach jednak pojawił sie pomysł na 2.7bi turbo albo R32 ale to na następny sezon dopiero 2015. Autem już kamas jeździł na kocyku ;D a sam muszę pomyśleć o kapciach na zmianę ;D

A żeby było smaczniej to znalazłem fotki przed montażem jeszcze jakby ktoś nie wierzył :jezor:

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
Gumiś 89
QQ Crew
QQ Crew
Posty: 1131
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 20:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: Gumiś 89 » czw mar 06, 2014 21:46

. . a wystarczyło spolerować klosze halogenów za darmo


Obrazek

Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Re: Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: Craash » czw mar 06, 2014 21:59

GranuL pisze: dałem halogeny do polerki
Gumiś 89 pisze:. . a wystarczyło spolerować klosze halogenów za darmo
:popcorn:


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » czw mar 06, 2014 22:19

no szukałem kogoś ale zapomniałem o tobie ale to z pośpiechu ;) widzisz i tak wyszło na nowe jednak



Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Re: Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: Frykas » pt mar 07, 2014 03:25

GranuL pisze:Się wkurzyłem i zamówiłem nowe halogeny :food: ale zamienniki Depo złamałem swą żelazną zasadę ale nie mogłem ich zdzierżyć ale pocieszam się faktem że to jednak 200zł za komplet a nie ponad 1000zł jak się okażą słabe to zostanę przy oryginale. Ogólnie w planach jednak pojawił sie pomysł na 2.7bi turbo albo R32 ale to na następny sezon dopiero 2015. Autem już kamas jeździł na kocyku ;D a sam muszę pomyśleć o kapciach na zmianę ;D

A żeby było smaczniej to znalazłem fotki przed montażem jeszcze jakby ktoś nie wierzył :jezor:

Obrazek

Obrazek
2.7 biturbo do bory ?? ;) no chyba nie ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 08:45

Jak najbardziej przekładają do passatow i innych vagow to jeszcze daleka decyzja Ale silnik się zmieni i od razu z cleanem.



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 08:46

Jak najbardziej przekładają do passatow i innych vagow to jeszcze daleka decyzja Ale silnik się zmieni i od razu z cleanem.



Awatar użytkownika
MaciekV5
...
...
Posty: 1152
Rejestracja: czw sie 30, 2012 08:20
Lokalizacja: GB
Auto: bmw
Silnik: CUNA
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: MaciekV5 » pt mar 07, 2014 09:19

GranuL, No do passata ok, bo tam silnik jest wzdłużnie ale do Bory będzie ciężko ;)



nikoś151
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 22:47

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: nikoś151 » pt mar 07, 2014 09:35

Clean? Swap? Bi turbo z passata? naszykuj wniosek kredytowy na 15 tyś to może i zrealizujesz ten plan. ale tak się srałeś o te twoje 2.3 v5. tyle czasu szukałeś tego motoru, taki dobry super ekonomiczny, żeby teraz go zmienić, no teraz tego nie rozumiem? Zrób mu remont żeby nie zjadał tyle oleju i jeździj nim. Jeżeli już chcesz mocy (chodź zawsze mówiłeś, że ci wystarcza) to wsadź podkładkę odprężającą + turbo i zakuj. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kasy na to potrzeba o nerwach nie wspomne. Czyżby zazdrość cię zżera, że wszyscy na egu swapy robią? No nie moge teraz zrozumieć twojego toku modzenia. Dla pokazu? Dla mani wyższości? No nie rozumiem ale rób Swapa powodzenia ^,^



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 09:56

Nie muszę brać kredytowy mnie stać i jak mówię że coś.zrobię to zrobię silnik też nie wymaga wkładu ale ty wiesz lepiej także tyle w temacie vr jest zajebisty i Mi wystarczy ale że wszystko zrobię w tym.sezonie to na 2015będę mógł jedną a gruba modyfikację robić i coś.fajnego można pomyśleć mocowo i dzwiekowo ale hejterzy to hejterzy hahahaha kogoś boli chyba że mnie stać i to tych co kredyty biorą przykre to jest Ale to ich Sprawa ja nikomu w portfel nie zaglądam ale Mi każdy i każdego to boli żal. A odnośnie swapa nie wypowiadalbym się gdybym się nie konsultował z Genowefa wcześniej.wiem.ile co kosztuje nie odbierz mnie źle Nikos Ale swap 15tys. to nie wyzwanie na następny sezon jak już teraz wszystko kupiłem. Jak już tak mi zagladasz do portfela Także przestań mi tu pisać bo zygam twoim brakiem kompetencji i wiedzy w tym co robisz i o.czym mówisz nie raz ci udowadniałem ze się mylisz i patrz na swoje finanse i swoje auta hejterku bo mnie nudzą twoje marne wypociny ciągle nie potrafisz konstruktywnego komentarza. Napisać
P.s. Napisałem że silnik jest w planach a nie ze wstawiam już tak na marginesie .



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Bora Vr5 by GranuL - przygotowania na 2014

Post autor: GranuL » pt mar 07, 2014 09:56

Nie muszę brać kredytowy mnie stać i jak mówię że coś.zrobię to zrobię silnik też nie wymaga wkładu ale ty wiesz lepiej także tyle w temacie vr jest zajebisty i Mi wystarczy ale że wszystko zrobię w tym.sezonie to na 2015będę mógł jedną a gruba modyfikację robić i coś.fajnego można pomyśleć mocowo i dzwiekowo ale hejterzy to hejterzy hahahaha kogoś boli chyba że mnie stać i to tych co kredyty biorą przykre to jest Ale to ich Sprawa ja nikomu w portfel nie zaglądam ale Mi każdy i każdego to boli żal. A odnośnie swapa nie wypowiadalbym się gdybym się nie konsultował z Genowefa wcześniej.wiem.ile co kosztuje nie odbierz mnie źle Nikos Ale swap 15tys. to nie wyzwanie na następny sezon jak już teraz wszystko kupiłem. Jak już tak mi zagladasz do portfela Także przestań mi tu pisać bo zygam twoim brakiem kompetencji i wiedzy w tym co robisz i o.czym mówisz nie raz ci udowadniałem ze się mylisz i patrz na swoje finanse i swoje auta hejterku bo mnie nudzą twoje marne wypociny ciągle nie potrafisz konstruktywnego komentarza. Napisać
P.s. Napisałem że silnik jest w planach a nie ze wstawiam już tak na marginesie .



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości