Golf IV 1.8T do 10000 zł

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

kampaniolvr6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 25, 2016 17:42

Golf IV 1.8T do 10000 zł

Post autor: kampaniolvr6 » ndz lis 27, 2016 18:56

Witam. Interesuje mnie od jakiegos czasu ten golfik dzwonilem do Pana i mowi ze wszystko super chodzi na gazie tylko smigal na dluzyszch trasach a tak to tylko benzynka.
http://allegro.pl/golf-gti-1-8t-150-km- ... 74473.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Coś powiecie o tym autku mam 400km prawie nie chce wracac smutny hehe :D Oplaca sie jechac sprawdzic czy dac se spokoj.
Pozdrawiam.



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: Pastusiak » ndz lis 27, 2016 20:03

Dla mnie zbyt optymistycznie to auto nie wygląda, niby jest ok ale za bardzo pokombinowane. Pytanie też po co ktoś wydaje nie małe pieniądze i maluje klapę i zderzaki? no klapa może korozja ale zderzaki? Ta tablica z przodu tez dla mnie dziwna, tak wygląda jak auto po jakimś młodym gniewnym.
Z przodu chyba brak naklejki na pasie?
Ponadto LPG instalacja będzie mieć z 4-5 lat spokojnie wg mnie, bo gość posiada auto od 3 lat a lpg zakładał poprzednik, jak to funkcjonuje? nie wiadomo..kto co..

Szczerze? zdecydowanie 400 km bym po to auto nie jechał, cudowne nie jest, chociaż ciężko się o coś przyczepić ale te zdjęcia też tak robione na siłę. Przy czym może jestem pesymistą ale na ideał raczej mi nie wygląda i auto po które warto jechać tyle km bo jedyne w swoim rodzaju.
Ja bym szukał do 150-200 km max i coś bardziej "fabrycznego, seryjnego".



kampaniolvr6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 25, 2016 17:42

Re: Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: kampaniolvr6 » ndz lis 27, 2016 20:21

Pastusiak pisze:Dla mnie zbyt optymistycznie to auto nie wygląda, niby jest ok ale za bardzo pokombinowane. Pytanie też po co ktoś wydaje nie małe pieniądze i maluje klapę i zderzaki? no klapa może korozja ale zderzaki? Ta tablica z przodu tez dla mnie dziwna, tak wygląda jak auto po jakimś młodym gniewnym.
Z przodu chyba brak naklejki na pasie?
Ponadto LPG instalacja będzie mieć z 4-5 lat spokojnie wg mnie, bo gość posiada auto od 3 lat a lpg zakładał poprzednik, jak to funkcjonuje? nie wiadomo..kto co..

Szczerze? zdecydowanie 400 km bym po to auto nie jechał, cudowne nie jest, chociaż ciężko się o coś przyczepić ale te zdjęcia też tak robione na siłę. Przy czym może jestem pesymistą ale na ideał raczej mi nie wygląda i auto po które warto jechać tyle km bo jedyne w swoim rodzaju.
Ja bym szukał do 150-200 km max i coś bardziej "fabrycznego, seryjnego".
Rozumiem to nie pcham sie w to :)
seryjny no spoko ale ciezko znalesc ARL albo 1.8t :)
jedyne ze slabszych co mi wpadlo to : https://sprzedajemy.pl/volkswagen-golf- ... nr42628372" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest naewet tu na forum golfik o nim co powiesz 220km mam :) jest tam strona do vwslask :) mozesz cos powiedziec wyslac swoja wypowiedz na pw hehe :)



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: Pastusiak » ndz lis 27, 2016 20:52

ARL to raczej inny budżet, bo to auta po 2000 roku, (bodajże wrzesień 2000 zjechał z fabryk pierwszy ARL) często chodzą nawet po 15-16 tys jak zdrowe. poza tym diesel nawet ARL to tam 350 tys przebieg to norma, a te starsze podstawowe 90/110 to nawet 400, trudno zeby diesel 16-18 letni miał 200 tys napukane ;)

Jak szukasz czegoś mocnego i chcesz dłubać i wyciągać 200 koni to lepiej 1,8T - bardziej pewny wybór, tez się naszukasz ale benzyna nie jest taka kłopotliwa bardzo, no i będzie mieć przebieg realny spokojnie z 100 tys mniejszy.

Ten srebrny AHF 1,9 tdi wygląda ok, wiadomo no też po jakiś projektach ale plus za to że długo w jednych rękach i że chyba bardziej niż ten czarny 1,8T gość wie co sprzedaje ;) poza tym jest z tego forum.
Brakuje mi tylko zdjęć wnętrza i nie wiem czy to złudzenie ale maska trochę brzydko spasowana, szpara jest z prawej strony ale może to złudzenie.

Tamten czarny może nie jest tragiczny ale...jechać 400 w jedną stronę 400 w drugą wydać z 200 zł na przejazd i dowiedzieć się że trzeba w niego jeszcze sporo włożyć albo że kiepski..nie opłaca się.

A ARL czy 1,8T ciężko znaleźć bo jak ktoś ma zdrowy to chyba trzyma, prędzej 1,6 idzie z rąk do rąk co chwilę bo to takie woziło czy 1,9 tdi zwykłe, a te bardziej kultowe trzymają ludzie. Poza tym Golf 4 to od razu pierwsza myśl 1,6 i 1,9 tdi ale te podstawowe, nikt na siłe nie szuka 1,8 turbo nie wiem V5 czy Vr6, stąd jest ich mniej.

Zależy Tobie na mocy? czy w ogóle szukasz coś zdrowego w jakimś budżecie?
Tym srebrnym bym się zainteresował.



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: Craash » ndz lis 27, 2016 21:06

Z podanych dwóch obejrzałbym tylko czarnego. Wymienić tylne lampy, końcówkę wydechu, zdjąć folię z szyb i jest normalne auto.
Srebrnego odrzuciłbym, bo auta po takich projektach to nic dobrego. Przy takim obniżeniu i kątach całe podwozie jest zeszmacone, ranty błotników poobcierane, wnętrze trzeszczy, bo zawieszenie było dużo twardsze, plastikowe nadkola poprzycierane. Ogólnie nic dobrego.


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

kampaniolvr6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 25, 2016 17:42

Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: kampaniolvr6 » ndz lis 27, 2016 21:27

https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-go ... hWE5l.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-4-1-9 ... iCgXj.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ten srebrny mnie interesuje albo jeszcze te dwa
lub przejezdzic moja 3 slaba haha do marca sprzedac ją i dopiero myslec za wiekszy budzet tzn leon 1 w 1.8t lub ARL
Co powiecie o tych dwoch czy tez mozna sie interesowac czy czekac do marca dozbierac i kupic leona lub jakiegos lepszego jak cos sie znajdzie w arl lub 1.8t
tamten 12 ale jesli pojechalbym i bylo by ok zalatwilbym na niego :) mysle ze on jest wart obejrzenia jak i ten srebrny tamten za10900 taki sredniawka przechodzony stan gosciu ma rejke FMI a jest z Oświecimia moze jakis handelek hehe :D
a srebrny mnie zainteresowal bo nie chce za duzo za niego fajnie jest dosc juz zrobiony bardzo duzo czesci ma wymienionych jak i jest tu na forum cala historia a srodek jest caly czarny robil podsufitke itp jedynie co klima reczna
a co do tematu czy mi na mocy zalezy hmm. Chce zdrowa dosc bude do zlotow np ten srebrny dobra fela i by bylo juz ok, moc mnie interesuje od 140 150,jedynie ten srebrny slabszy ale mnie zainteresowal bardzo i pod wzgledem mocy nie patrze bo tez cos tam ma.
Jest teraz masakra kupic fajne auto z fajnym silnikiem dzis mi ktos powidzial poczekaj do marca i dopiero po zimie cos, i wlasnie nie wiem ale pojade obejrzec tego srebrnego raczej i interesuje mnie ten za 12 :)
Doradzcie czy sprzedac swojego czy przejezdzic jeszcze do marca i dopiero kupic czy jechac ogladac tego srebrnego albo tego za 12tyś. Boje sie sprzedac terazniejsze jechac po srebrnego a tu uj kapa i nawet nie bede mial do roboty auta haha



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: art_2008_a_ » pn lis 28, 2016 07:47

kampaniolvr6 pisze:Doradzcie czy sprzedac swojego czy przejezdzic jeszcze do marca i dopiero kupic
ja bym spokojnie poczekał do wiosny, będzie więcej ogłoszeń większy wybór ceny spadną, no chyba, że akcyza jakoś gwałtownie się zmieni
zima to średnio dobry czas na zakupy auta i grzebanie przy nim po zakupie



kampaniolvr6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 25, 2016 17:42

Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: kampaniolvr6 » pn lis 28, 2016 11:29

Dzięki za podpowiedź :)



Awatar użytkownika
Paclawek
Kapitan Palniczek
Kapitan Palniczek
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 15, 2009 13:07
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Golf IV 1.8T do 10000 zł

Post autor: Paclawek » wt lis 29, 2016 21:29

Ciężko jest znaleźć zadbanego Arl-a takiego który będzie seryjny a którego nie dotknęła ręka wiejskiego tunera. Wiadomo auta mają swoje lata i zawsze jakiś wkład w auto będzie. Wiem bo sam jakiś czas temu szukałem.
Powodzenia :pub:


Obrazek
TURBODIESEL INTERCOOLER POLSKA NIEMCY STEFAN MOLLER!

kampaniolvr6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 25, 2016 17:42

Re: Golf IV 1.8T do 10000 zł

Post autor: kampaniolvr6 » wt lis 29, 2016 22:52

Paclawek pisze:Ciężko jest znaleźć zadbanego Arl-a takiego który będzie seryjny a którego nie dotknęła ręka wiejskiego tunera. Wiadomo auta mają swoje lata i zawsze jakiś wkład w auto będzie. Wiem bo sam jakiś czas temu szukałem.
Powodzenia :pub:
tez prawda dosc ze teraz ciezko sprzedac to ciezko kupic bo nic nie ma wszystko albo wies albo zarzniete :( duzo osob mowi poczekaj do mar/kwi. i wtedy duzo osob sprzedaje i wgl . A ja do tej pory dozbieram to kupie leona 1 albo golf 1.8t lub ARL zobaczymy co bedzie ale jesli mam zbierac to mysle juz nad leonem :)



Awatar użytkownika
junior44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw sie 12, 2010 22:49
Lokalizacja: DZA

Re: Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: junior44 » śr lis 30, 2016 22:02

kampaniolvr6 pisze:https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-go ... hWE5l.html
https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-4-1-9 ... iCgXj.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ten srebrny mnie interesuje albo jeszcze te dwa
lub przejezdzic moja 3 slaba haha do marca sprzedac ją i dopiero myslec za wiekszy budzet tzn leon 1 w 1.8t lub ARL
Co powiecie o tych dwoch czy tez mozna sie interesowac czy czekac do marca dozbierac i kupic leona lub jakiegos lepszego jak cos sie znajdzie w arl lub 1.8t
tamten 12 ale jesli pojechalbym i bylo by ok zalatwilbym na niego :) mysle ze on jest wart obejrzenia jak i ten srebrny tamten za10900 taki sredniawka przechodzony stan gosciu ma rejke FMI a jest z Oświecimia moze jakis handelek hehe :D
a srebrny mnie zainteresowal bo nie chce za duzo za niego fajnie jest dosc juz zrobiony bardzo duzo czesci ma wymienionych jak i jest tu na forum cala historia a srodek jest caly czarny robil podsufitke itp jedynie co klima reczna
a co do tematu czy mi na mocy zalezy hmm. Chce zdrowa dosc bude do zlotow np ten srebrny dobra fela i by bylo juz ok, moc mnie interesuje od 140 150,jedynie ten srebrny slabszy ale mnie zainteresowal bardzo i pod wzgledem mocy nie patrze bo tez cos tam ma.
Jest teraz masakra kupic fajne auto z fajnym silnikiem dzis mi ktos powidzial poczekaj do marca i dopiero po zimie cos, i wlasnie nie wiem ale pojade obejrzec tego srebrnego raczej i interesuje mnie ten za 12 :)
Doradzcie czy sprzedac swojego czy przejezdzic jeszcze do marca i dopiero kupic czy jechac ogladac tego srebrnego albo tego za 12tyś. Boje sie sprzedac terazniejsze jechac po srebrnego a tu uj kapa i nawet nie bede mial do roboty auta haha
Pierwszy wydaje sie ładny ale bez szału. 12 tys szkoda że to nie GTI TDI, cały malowany. Kwestia jak to ktoś zrobił. Bez miernika bym sie nie wybierał, a na zdjeciach nic nie widać.
Ten drugi to dla mnie jakieś nieporozumienie.. ja w życiu nie dał był prawie 11tys za auto ktore nie ma klimatyzacji



kampaniolvr6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 25, 2016 17:42

Re: Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: kampaniolvr6 » śr lis 30, 2016 22:58

junior44 pisze:
kampaniolvr6 pisze:https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-go ... hWE5l.html
https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-4-1-9 ... iCgXj.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ten srebrny mnie interesuje albo jeszcze te dwa
lub przejezdzic moja 3 slaba haha do marca sprzedac ją i dopiero myslec za wiekszy budzet tzn leon 1 w 1.8t lub ARL
Co powiecie o tych dwoch czy tez mozna sie interesowac czy czekac do marca dozbierac i kupic leona lub jakiegos lepszego jak cos sie znajdzie w arl lub 1.8t
tamten 12 ale jesli pojechalbym i bylo by ok zalatwilbym na niego :) mysle ze on jest wart obejrzenia jak i ten srebrny tamten za10900 taki sredniawka przechodzony stan gosciu ma rejke FMI a jest z Oświecimia moze jakis handelek hehe :D
a srebrny mnie zainteresowal bo nie chce za duzo za niego fajnie jest dosc juz zrobiony bardzo duzo czesci ma wymienionych jak i jest tu na forum cala historia a srodek jest caly czarny robil podsufitke itp jedynie co klima reczna
a co do tematu czy mi na mocy zalezy hmm. Chce zdrowa dosc bude do zlotow np ten srebrny dobra fela i by bylo juz ok, moc mnie interesuje od 140 150,jedynie ten srebrny slabszy ale mnie zainteresowal bardzo i pod wzgledem mocy nie patrze bo tez cos tam ma.
Jest teraz masakra kupic fajne auto z fajnym silnikiem dzis mi ktos powidzial poczekaj do marca i dopiero po zimie cos, i wlasnie nie wiem ale pojade obejrzec tego srebrnego raczej i interesuje mnie ten za 12 :)
Doradzcie czy sprzedac swojego czy przejezdzic jeszcze do marca i dopiero kupic czy jechac ogladac tego srebrnego albo tego za 12tyś. Boje sie sprzedac terazniejsze jechac po srebrnego a tu uj kapa i nawet nie bede mial do roboty auta haha
Pierwszy wydaje sie ładny ale bez szału. 12 tys szkoda że to nie GTI TDI, cały malowany. Kwestia jak to ktoś zrobił. Bez miernika bym sie nie wybierał, a na zdjeciach nic nie widać.
Ten drugi to dla mnie jakieś nieporozumienie.. ja w życiu nie dał był prawie 11tys za auto ktore nie ma klimatyzacji
https://sprzedajemy.pl/volkswagen-golf- ... nr42628372" onclick="window.open(this.href);return false; Raczej tamte odpadają duzo kasy bardzo chociaz mam ale nie bo srednie za ta kase jedtynie wlasnie ten za 12tys. Powiedz mi o tym czy za ta kase warto jechac 200km obejrzec :) jeszcze tu na forum jest



Awatar użytkownika
junior44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw sie 12, 2010 22:49
Lokalizacja: DZA

Re: Golf MKIV 1.8T 10000tyś

Post autor: junior44 » czw gru 22, 2016 21:10

kampaniolvr6 pisze:
junior44 pisze:
kampaniolvr6 pisze:https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-go ... hWE5l.html
https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-4-1-9 ... iCgXj.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ten srebrny mnie interesuje albo jeszcze te dwa
lub przejezdzic moja 3 slaba haha do marca sprzedac ją i dopiero myslec za wiekszy budzet tzn leon 1 w 1.8t lub ARL
Co powiecie o tych dwoch czy tez mozna sie interesowac czy czekac do marca dozbierac i kupic leona lub jakiegos lepszego jak cos sie znajdzie w arl lub 1.8t
tamten 12 ale jesli pojechalbym i bylo by ok zalatwilbym na niego :) mysle ze on jest wart obejrzenia jak i ten srebrny tamten za10900 taki sredniawka przechodzony stan gosciu ma rejke FMI a jest z Oświecimia moze jakis handelek hehe :D
a srebrny mnie zainteresowal bo nie chce za duzo za niego fajnie jest dosc juz zrobiony bardzo duzo czesci ma wymienionych jak i jest tu na forum cala historia a srodek jest caly czarny robil podsufitke itp jedynie co klima reczna
a co do tematu czy mi na mocy zalezy hmm. Chce zdrowa dosc bude do zlotow np ten srebrny dobra fela i by bylo juz ok, moc mnie interesuje od 140 150,jedynie ten srebrny slabszy ale mnie zainteresowal bardzo i pod wzgledem mocy nie patrze bo tez cos tam ma.
Jest teraz masakra kupic fajne auto z fajnym silnikiem dzis mi ktos powidzial poczekaj do marca i dopiero po zimie cos, i wlasnie nie wiem ale pojade obejrzec tego srebrnego raczej i interesuje mnie ten za 12 :)
Doradzcie czy sprzedac swojego czy przejezdzic jeszcze do marca i dopiero kupic czy jechac ogladac tego srebrnego albo tego za 12tyś. Boje sie sprzedac terazniejsze jechac po srebrnego a tu uj kapa i nawet nie bede mial do roboty auta haha
Pierwszy wydaje sie ładny ale bez szału. 12 tys szkoda że to nie GTI TDI, cały malowany. Kwestia jak to ktoś zrobił. Bez miernika bym sie nie wybierał, a na zdjeciach nic nie widać.
Ten drugi to dla mnie jakieś nieporozumienie.. ja w życiu nie dał był prawie 11tys za auto ktore nie ma klimatyzacji
https://sprzedajemy.pl/volkswagen-golf- ... nr42628372" onclick="window.open(this.href);return false; Raczej tamte odpadają duzo kasy bardzo chociaz mam ale nie bo srednie za ta kase jedtynie wlasnie ten za 12tys. Powiedz mi o tym czy za ta kase warto jechac 200km obejrzec :) jeszcze tu na forum jest
No z wyglądu robi wrażenie.
98 r. :/
brak klimy nad czym ja bym ubolewał, ale cena adekwatna.
Obczaj wiecej zdjeć. Jak ten dach wyglada i środek.



HQ-Automotive
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt gru 16, 2016 16:04

Golf IV 1.8T do 10000 zł

Post autor: HQ-Automotive » śr gru 28, 2016 12:38

Nie jeździmy rocznikiem tylko stanem i tego się trzymaj. Dziwi mnie fakt braku klimatyzacji co się już nie zdarza, więc sam odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz obniżać czy też raczej podnosić standardy, ja wybieram zawsze opcję nr 2 i na pewno nie kupiłbym auta bez klimatyzacji, to strata czasu i pieniędzy,no chyba że stan techniczny były naprawdę perfekcyjny.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości